Fajne i oczywiście na 20 jest super cena, a na 22 nie :-( Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka Jest kwarantanna to jest czas na szukanie :-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka Szukam i ...nie mam snowboardu tylko narty ;-) a powaznie sugestaia co do strony? Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
Macie jakieś typy do pomarańczowego Combat Suba (GL0088) z eyłączeniem nato ze względu, że chę aby przylegał bezpośrednio do ręki. Ale canvas czy nylon jak najbardziej ewentualnie guma. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
Spróbuję, założyłem, że takich nie będzie miał. Właśnie mam zegar do zawiezienia na przegląd to zapytam. Znalazlęm je na ebayu. 5.5$ za 5szt. i przesyłka 3.5$. Tak że już lepiej. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
Ten pasek Stowy jest całkiem całkiem, a jak z miękkością skory? Brakuje mi w nim jeszcze zapięcia motylkowego i teleskopów do szybkiej wymiany. Lubię zapięcie motylkowe , gdyż nie łamie skóry i zabezpiecza przed upuszczeniem zegarka z nadgarstka. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
Dlatego nikomu go nie polecam. Poprostu jestem nim zauroczony, gdyż jest to jeden z tych pasków, które pierwszy raz zakładasz, a wrażenie jakbyś go od pół roku nosił. Przywarł do ręki i już. A wygląda, jak bym go dostał w spadku po dziadku :-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
Niestety w Chinach. Ale Chińczycy mają takie powiedzenie "dostajesz to, za co płacisz" no i zapłaciłem 22$, ale IMO warto było, tylko czekania kupa ;-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
Taka mała wymiana. SKX Pepsi nie znosił konkurencji w pudełku, to czas zmienić Samuraja z granatowego na czarnego. A granatowy idzie na ryneczek. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
Dzień dobry, zapytam znawców tematu. Oprócz GL 0088 który Combat Sub ma z lumy cyfry arabskie w indeksach? Pytam gdyż IMO szare cyfry to porażka. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
Mam Khaki Racer - daje rade ale przy Seiko Monster wysiada. Natomiast zbliżony poziom do Orienta Mako może jutro zrobię zdjęcie. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.