Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miszkolc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3821
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Miszkolc

  1. Fajne i oczywiście na 20 jest super cena, a na 22 nie :-( Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka Jest kwarantanna to jest czas na szukanie :-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka Szukam i ...nie mam snowboardu tylko narty ;-) a powaznie sugestaia co do strony? Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  2. Macie jakieś typy do pomarańczowego Combat Suba (GL0088) z eyłączeniem nato ze względu, że chę aby przylegał bezpośrednio do ręki. Ale canvas czy nylon jak najbardziej ewentualnie guma. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  3. Miszkolc

    Policzmy Baby Tuna

    Spróbuję, założyłem, że takich nie będzie miał. Właśnie mam zegar do zawiezienia na przegląd to zapytam. Znalazlęm je na ebayu. 5.5$ za 5szt. i przesyłka 3.5$. Tak że już lepiej. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  4. Miszkolc

    Policzmy Baby Tuna

    A może jakieś inne źródło? W tym przesyłka 14$ Wychodzi prawie 8 dych za teleskopy ;-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  5. Miszkolc

    Policzmy Baby Tuna

    Reasumując, to gdzie najlepiej zamówić te teleskopy? Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  6. Ten pasek Stowy jest całkiem całkiem, a jak z miękkością skory? Brakuje mi w nim jeszcze zapięcia motylkowego i teleskopów do szybkiej wymiany. Lubię zapięcie motylkowe , gdyż nie łamie skóry i zabezpiecza przed upuszczeniem zegarka z nadgarstka. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  7. Dlatego nikomu go nie polecam. Poprostu jestem nim zauroczony, gdyż jest to jeden z tych pasków, które pierwszy raz zakładasz, a wrażenie jakbyś go od pół roku nosił. Przywarł do ręki i już. A wygląda, jak bym go dostał w spadku po dziadku :-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  8. Niestety w Chinach. Ale Chińczycy mają takie powiedzenie "dostajesz to, za co płacisz" no i zapłaciłem 22$, ale IMO warto było, tylko czekania kupa ;-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  9. Po miesiącu od zamówienia w końcu dotarł. IMO jest idealny do tego zegarka i taki mięciutki jak kaczuszka quanto ;-)
  10. Miszkolc

    Policzmy Samuraje !!!

    Jeden element nie pasuje. Wskaż który. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  11. Jest dobra zmiana ;-).Srodkowy wczoraj doszedł i teraz pepsi z prawej wyląduje na ryneczku. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  12. Miszkolc

    Nurasy - fan club :)

    Jest dobra zmiana ;-).Srodkowy wczoraj doszedł i teraz pepsi z prawej wyląduje na ryneczku. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  13. Taka mała wymiana. SKX Pepsi nie znosił konkurencji w pudełku, to czas zmienić Samuraja z granatowego na czarnego. A granatowy idzie na ryneczek. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  14. Dzień dobry, zapytam znawców tematu. Oprócz GL 0088 który Combat Sub ma z lumy cyfry arabskie w indeksach? Pytam gdyż IMO szare cyfry to porażka. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  15. I jest duża różnica w komforcie? Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  16. Co prawda jest na bazarku, ale dzisiaj zabrałem go do serwisu samochodowego na spacer ;-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  17. Miszkolc

    poświećmy...

    Takie trzy świeczki. Od lewej Khaki Pilot Racer GMT, Khaki Field 42, Orient Flight. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  18. Kinga mam na zbyciu, ale jak wiesz na pasku ;-) Ale może kto inny szuka na pasku :-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  19. Dawno nie gościł na nadgarstku ;-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  20. Zrobiłem zdjęcie . Od lewej Khaki Pilot Racer GMT, Khaki Field 42, Orient Flight. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  21. Mam Khaki Racer - daje rade ale przy Seiko Monster wysiada. Natomiast zbliżony poziom do Orienta Mako może jutro zrobię zdjęcie. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  22. Jeszcze zimowo Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  23. A u mnie wciąż zimowo ;-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  24. Z 17 to l-l 50, 52 już może "Dieslem jechać" Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.