Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Nocny Jastrząb

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    518
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Nocny Jastrząb

  1. Nocny Jastrząb

    Nowe BŁONIE !

    Dużo nowego niby dla każdego coś miłego ale tak naprawdę to nic konkretnego.
  2. O nieczęsto spotykana bransoleta ryżowa😉 ale czy na pasku by mu nie było lepiej?
  3. Ok certyfikat super ale chrono to już nie moja bajka. Ale jeśli limitacja to pewno będzie tak jak mówisz raz dwa trzy i pozamiatane 😀
  4. Super dziękuję za konkretne wyjaśnienie👍 to teraz tylko upolować jakiś fajny rotomat i jedziemy. Pierwotnie myślałem o pojedynczym ale chyba na dwa zegarki będzie najlepszy bo powiedzmy taki przyszłościowy😉
  5. Rozważam zakup rotomatu aby kręcić zegarek na weekendzie i w związku z powyższym mam pytanie w którą stronę ta Miyota jest nakręcana oraz czy tak godzina w rotomacie wystarczy aby wytrzymał 24 godziny? To drugie pytanie może śmieszne ale nigdy nie miałem rotomatu i nie do końca wiem jak to poustawiać aby było ok.
  6. Czasy są nieciekawe zatem facet bierze coś na polepszenie humoru ale mógłby się podzielić lub powiedzieć co to wszyscy by mieli lepsze nastroje 😜
  7. Ma ktoś z was może tego kompresora żeby napisać o nim parę słów czy one dopiero wychodzą?
  8. Datownik fajnie zrobiony podoba mi się👍ale jeśli faktycznie dojdzie cło i vat to faktycznie trochę nieciekawie.
  9. W sumie przesunięcie premiery na przyszły rok nie jest złe, ponieważ będzie można pomysleć o więcej niż jednym modelu😁
  10. No no no coś sypie u nich nowościami. Zobaczymy co to takiego.
  11. Czyli jak się chce jakiś model to warto jeszcze w tym roku żeby później się nie zdziwić. Chyba, że rzeczywiście mają sprawę przemyślaną i będzie tak jak dotychczas.
  12. Czyli teoretycznie zamawiając i płacąc teraz za preordera, którego data jest na grudzień wszystko po staremu a jakby premiera się przełożyła na przyszły rok a wskoczyłby twardy brexit to wówczas dojdą opłaty?
  13. Takie pytanko zegarki idą z Wielkiej Brytanii i są bez cła i innych opłat czy coś się w tym względzie zmieniło?
  14. A tak z czystej ciekawości będzie ktoś z was kupował tego C60 w tej limitowanej wersji niebieskiej?
  15. Zegarki fajne i nie można na nie narzekać, zatem chociaż pomarudzimy o logo😜 ale na poważnie to tak jak napisał kolega @Perpetuum Mobile zegarki wysokiej jakości bez epatowania znanym logo w sumie też to jest wartość dodatnia.
  16. Z tym logo to niestety masz rację. Pokazałem kiedyś zdjęcie modelu C65 bo miałem na niego dużego smaka i oto co usłyszałem: "a co to za kolejny galeriowy wynalazek pokazujesz, co oni jeszcze sprzedają buty czy torebki tak jak Kazar, który też ma swoje zegarki" No niestety ale świadomość ogólna jest taka a nie inna i nazwa typu imię i nazwisko ewidentnie nie kojarzy się z marką zegarkową i chyba tego nic nie zmieni.
  17. Akurat ten C60 wersja Blue wygląda mega fajnie a i cena moim zdaniem jest jeszcze do przełknięcia jeśli ktoś by się decydował.
  18. Największą robotę robią tutaj te czerwone akcenty. Szkoda tylko, że tyle za niego trzeba wyłożyć. Ale mimo to w sumie chciałbym go mieć 👍
  19. Akurat nie zwężany rozmiar to był mój świadomy wybór z prostego powodu po prostu wygodniej nosi mi się pasek, który jest po całości tej samej szerokości. Miałem kiedyś przy Orencie zwężany z 20mm na 18mm i ciągle miałem wrażenie, że pasek jest za lużny za mały i nie taki. Jak to mówią każdy ma swoje zboczenia😜 moje to widocznie szerokie paski😁
  20. Trzeba trochę na nowo rozruszać ten wątek, zatem pochwalę się i tutaj nowym paskiem😁 Co myślicie o takiej kombinacji? Dla mnie wyszło bardzo fajnie i niespotykanie.
  21. Oto nowe szaty dla Klingerta wykonane przez Filipa. Miało być nietuzinkowo i tak jest 👍 Zdjęcia zrobione trochę nieprofesjonalnie 😉 ale myślę, że oddają charakter całości.
  22. Tutaj masz fajnego klasycznego pilota https://www.tisellwatch.com/pilot-watch/tisell-pilot-watch/
  23. O ile ofert aż przesyt tylko Panowie zapomnieli napisać po ile za poszczególne sztuki chcą uzyskać 😜😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.