Dzięki za rozjaśnienie sytuacji, czyli obecnie kwoty ze złotówek zamieniły się w funty w proporcji 1:1 tylko w portfelu nie nastąpiła taka wymiana. Jeśli kiedyś tak na poważnie najdzie mnie na poszukiwanie i zakup tego modelu to na pewno najpierw będę próbował szukać tutaj u nas na forum. No ale zdaje się, że na szybki powrót do normalnych cen to niestety nie ma co liczyć. Ale jak to mówią menu zawsze można pooglądać nawet jak się jest na diecie😃
Chyba znalazłem jest na Chrono24 za prawie 2 tysiące funtów, jest i ta biała za prawie 3 tysiące funtów. Zatem niestety na razie w strefie marzeń. Nie wiem ale wydawało mi się, że stare Omegi nie osiągają aż takiego pułapu cenowego ale widać mocno się myliłem
Ok dzięki🙂
Mocno mnie ten model zainteresował, czyli Khaki Field Mechanical tylko wcześniej ten model, był na mechanizmie z 42 godzinną rezerwą teraz widzę, że jest oferowany z 80 godzinną. Pytanie czy ten oferowany obecnie jest lepszy czy próbować szukać poprzedniej wersji?
Zainteresowałeś mnie tym sklepem rozumiem, że sklep jest przez Ciebie sprawdzony i można śmiało kupować🙂 Mam pytanie czy takie promocje jak ta weekendowa trafiają się tam częściej czy raczej jest to rzadkość?
Czyli na przekór brak dystrybucji w Polsce wychodzi na plus ponieważ marka nie jest u nas masówką. Nie ma tego złego...😃 a sam proces poszukiwania sklepu to też dodatkowe emocje 😄
Dzięki a wszystko miałeś bezproblemowo bo widzę, że ma sporo komentarzy powiedzmy nieprzychylnych Swoją drogą dziwna sytuacja, że w sklepach zagranicznych jest taniej niż znalazłem u nas w kraju. Szkoda, że nie mają swojego oficjalnego sklepu u nas.
Akurat jeśli chodzi o przeszklone dekle to chyba jest kwestia zobaczcie jak ładnie nasz mechanizm jest ozdobiony. I rzeczywiście nieraz jest na co popatrzeć ale w większości to tylko pasy genewskie albo i nawet tego nie ma. Oris chyba tylko czerwony wachnik i tyle. Ale i tak przeszklony dekiel jest lepszy niż na siłę wciśnięty datownik.
Już gdzieś to wcześniej napisałem ale się powtórzę. Datownik jest wciskany przez wszystkich i wszędzie czy pasuje do tarczy czy też nie. Nie wiem skąd się ten trend wziął ale datownik musi być za wszelką cenę. Tutaj przynajmniej jest na czarnym tle ale w 99 na 100 przypadkach jest to kolor biały.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.