Możesz zobaczyć tutaj https://deklawatches.com lecz nie powiem ci za dużo na temat tej marki. Sam założyłem temat o tych zegarkach i próbuję się co nieco o nich dowiedzieć lecz wygląda na to, że niestety nikt ich nie posiada. Może ty będziesz pierwszym testerem na tym forum 🙂
Kiedyś myślałem właśnie o tym regulatorze ale musiałem odłożyć zakup a teraz to już po ptakach. Nie wiesz czemu przestali go produkować, nie był ani limitowany ani nic to edycja specjalna, nie sprzedawał się może?
Szanowni koledzy wszystko co mówicie to z pewnością prawda, co niestety nie zmienia faktu, że mi się te szkła powiększające w zegarkach po prostu mówiąc delikatnie nie podobają.
Wersja 2 jest bardziej ecru, że tak powiem ? i chyba będzie najlepsza.
Mam jeszcze taki pomysł może jakaś faktura w stylu starej pożółkłej i miejscami popękanej tarczy, która już wiele przetrzymała. Coś tego typu.
Ok dzięki Panowie za odzew ? faktycznie różnica do zwykłego stopu jest niesamowita. Oczywiście nie dla każdego jest to na plus takie powolne łapanie patyny ale mi się nawet podoba. Na pewno skóra będzie czystsza ?
Mógłby ktoś pokazać na zdjęciu jak wygląda z bliska koperta wykonana z tego stopu tak po paru miesiącach noszenia. Głównie chodzi mi o nalot i zmianę barwy.
Panowie spokojnie ? z przygodami to nie miałem na myśli specjalnego katowania, tylko przypadkowe uderzenia na przykład o futrynę drzwi i takie tam wynikające z codziennego noszenia.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.