Dzięki, trochę za dużo tak 50mm to dla mnie max. Niby 2 mm a robi różnicę. Jeszcze jakby luneta była trochę węższa a tak z tym wszystkim wydaje mi się zbyt masywny. Co nie zmienia faktu, że ogólnie mi się podoba.
Nie ma się co dziwić, że jest duże zainteresowanie w końcu jest to jednak coś innego niż zazwyczaj. Nie kolejny nurek, pilot czy garniturowiec. Szczególnie ten retro sport robi niesamowitą robotę. Jestem ciekaw jak będą się prezentować na żywo.
Szczerze powiedziawszy to każdy z nich ma coś takiego co sprawia iż chciałoby się zakupić wszystkie trzy. Niestety skarbonka nie jest z gumy i trzeba wybrać jeden a smak na wszystkie jest ogromny 😁
Nowych młodych i wówczas rozmiar się zgadza 47 mm bo to wszystko teraz zmutowane w duże rozmiary skutkiem żarcia napakowanego hormonami wzrostu, ale to inna bajka i nie to forum.
Nie no mówisz poważnie, że dostałeś nowy zegarek bez jednej śrubki na deklu. Przecież to jest jakaś kpina z klienta, a kontrolora jakości tam jakaś istnieje wogóle.
Ja wszystko rozumiem i ten pierwiastek patriotyczny i tak dalej ale 3000 zł za ten zegarek to jest lekkie przegięcie. Widać, że ktoś poobserwował to forum zrozumiał, że model jest silnie poszukiwany i próbuje trafić na desperata. Sam poszukuję tego Visa ale bez przesady.
Jeśli faktycznie to są nówki sztuki to aż żal nie wsiąść. Ten C65 vintage jest dosyć interesujący ale jak dla mnie ma pewną małą wadę mianowicie bezsensownie umieszczone logo na godzinie 9 w postaci całej nazwy firmy co niszczy bardzo fajną tarczę. Ta wytłaczana flaga pod 12 byłaby zdecydowanie wystarczająca a tak to do końca nie jestem przekonany.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.