Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BREVET

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Joined

Everything posted by BREVET

 1. Tak i kolega Nicon przed wejściem do AD na białym koniu z rentgenem myśli i Ty jako Jego giermek w roli ankietera z pytaniem " ile zarobiles na subie?" Przepraszam ale musiałem. wczoraj daliście taki zenujacy popis że aż przykro się to czytało.
 2. No tak Batman wakacyjniak a Pepsi to tylko na paradę lgbt 😉 Panowie czy Wasze życie jest tak kolorowe że chcecie nosić smutne zegarki ?
 3. Jak dobrze pamiętam D Hofman w Maratonczyku nosi DJ jako prezent od brata a K. Costner w Odwecie suba sprezentowany przez kumpli z wojska. 🙃
 4. Po cholerę chrono w nurku. nie rozumiem ale szanuje. P0mysl o zwykłej 300 czy to obecny model czy poprzeni bez fal. Pamiętaj że to spory kawał zegarka na nadgarstku
 5. Andrzej gratuluję Nautiliusa. Fajnie że trafił do Ciebie, forumowicza. Ja niestety z Raflesem mam zle wspomnienia. Totalna porażka kiedy prosiłem o podanie daty przyjmowania zapisów na Patka. Czułem się jak intruz. Finalnie zrezygnowałem z Patka. Trudno. W grudniu pytałem ich o Santosa nie wiedzieli nawet że w jest do niego dodatkowy pasek. Natomiast w Silesi kupiłem to co chciałem bez układów i znajomości po prostu wystarczyło się zapisać i poczekać.
 6. Oczywiście że metka nie zabija. Pod warunkiem że będzie się czuć na żywo jakość zegarka. W każdym detalu, dotyku. Mnie w el Primero 42mm oprocz tragicznego l2l nie podobało się kompletnie spasowanie bransolety z kopertą.
 7. Piotrek czytajac zagraniczne fora obawiam się że przynajmniej na początku trudno będzie nawet o tradycyjne 10% a może nawet i sam zegarek. Zenith odrobił lekcję i bierze co swoje. Zegar jest fantastyczny. Oczywiście przez większą wysokość koperty oraz brak beznarzedziowej regulacji bransy nie będzie tak wygodny jak Daytona ale tarcza i mechanizm kładą króla na łopatki IMO.
 8. Wielkość tarczy nie ma aż tak dużego wpływu na czytelność. Bardziej wielkość i kształt wskazówek i ich kontrast w stosunku do tarczy. No i sam kolor tarczy. w nurkach najczytelniejszy to pomarańcz jak u Doxy. Piloty to inna para kaloszy wiadomo że piloci zakładali je na udo więc musialy być duże i historycznie jest to słuszna linia. Chociaż IWC czy Oris robi piękne i czytelne piloty w kopercie 40mm. Podsumowując BBB58 na bransie i nadgarstku 18cm nie wygląda mało. I to nie jest tylko moje zdanie
 9. Bardziej chyba pasuje z dobrą kawą i widokiem na letni błękit morza.
 10. Wkrótce powinny pojawić sie nowe wypusty chrono w kopertach 40mm i na meshu czyli zapowiada się ciekawie. Tu nasi coś piszą https://ch24.pl/hamilton-intra-matic-chronograph-automatic-40-mm-dostepnosc-cena/
 11. Dzięki. Nic z Krzysia nie zamaeialem. Raczej pod katem sprzedawców z chrono z GB bo fajne ceny mają niekiedy. Ale już doczytałem muszą być zarejestrowanymi i podatnikami VAT w RP czy coś takiego.
 12. Wychodzą nowe speedmastery . Zmiany na plus .
 13. Zlagodze trochę wypowiedź kolegi. Brandowo Omega to lepszy wybór niż Tudor
 14. I nie stalowych Professional bo tam oczywiście żadnych rabatów nie ma.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.