Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tbn

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2400
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tbn

  1. Oglądałem dzisiaj tego bonda i ładny całkiem zegarek na żywo, chociaż trochę za bardzo chce być „wintydż”. Chętnie bym zobaczył normalnego seamastera bez daty w macie, już mnie nudzi ta „epoka” błyszczącej ceramiki. Może trend się odwróci, chociaż wątpię.
  2. Mialem takie samo wrażenie po ostatniej przymiarkę białej na bransolecie. Miałem starsze smpc i zegarek był w sam raz, ta nowa smpc przytłacza trochę, kawał stali. Lug width chyba taki sam, ale odbiór zupełnie inny. Dwa, że wole zdecydowanie mniejsze zegarki chyba już.
  3. Kupował ktoś ostatnio czarnego bb58 w kruku ? Ciekawy jestem ile się czeka. Byłem w złotych ale nie dowiedziałem się nic w sumie. Na wystawie leżały trzy GMT, wszystkie konfiguracje, jakby ktoś szukał.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.