Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tbn

Użytkownik
 • Content Count

  1,525
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by tbn

 1. Oczywiście. Najstarszy obok Suba "profesjonal", utrzymujący charakter oryginału. Upodobania się zmieniają, nie zawsze na lepsze.
 2. Exa trzeba docenić nawet jak się nie lubi. Tak samo jak Day Date np. Niestety Exa juz prawie nie noszę, wolę jednak bardziej sportowe modele, prostacki gust.
 3. Dzięki pandemii już nie bywam praktycznie. Dresy i sneakersy bez problemu można kupić przez internet.
 4. Dobrze się prezentuje w naturalnym świetle. Ale na ten mesh patrzeć nie mogę.
 5. I tak i nie. Klienci wyrażają opinie, zwłaszcza na forum.
 6. Ostatnio gdzie czytałem, że Rolex ma uruchomić tymczasowe linie produkcyjne, zanim ruszy ta duża fabryka. Podaż powinna się zwiększyć. Zaleją świat Roleksami, już tego jest pełno.
 7. To, że Rolex coś wypuszcza nie znaczy, że to udany produkt. Kiepskich na koncie też trochę mają. Ex już przestał być hitem, większy też nie będzie.
 8. Nowości Omegi to chyba nie teraz, SG nie ma na W&W. W sumie jakichś cudów od Omegi się i tak nie spodziewam, moje upodobania rozmijają się z obecnymi trendami. Dobrze, że chociaż Moona nowego dobrze zrobili.
 9. Ja ciągle czekam na doniesienia o "bitwie pod Krukiem", nowobogacka wersja "bitwy pod Lidlem". 🤣
 10. Ja też.Lubię jakość nowych Roleksów i estetykę starych.
 11. Mnie się ogólnie wydaje, że te coroczne premiery to kompletny nonsens. Jedynie marketingowe wydarzenie. Marki się starają na siłę coś pokazać, większość premier to właśnie nowe wersje tego samego. No ale biznes, trzeba upychać towar i zarabiać. Np. wrócić do proporcji z serii pięciocyfrowej.
 12. Może bardziej pod obecne trendy. Te kolorowe OP to fajne zegarki, po prostu nie coś co akurat mnie interesuje.
 13. Ale kto się ekscytuje ? Rolex dzisiaj to marka biżuteryjna, kolejne kolorki czy szlachetne metale mnie mało obchodzą, może pozostali mają inne podejście. Jestem ciekawy o tyle, czy jakiś profesjonal w stali się pojawi. Najbardziej w sumie Milgaus, chociaż spodziewam się, że skończy się jak z Air Kingiem.
 14. Może rocznicowy Sub w tytanie. OP pomaranczowe, Ex jakis dziwny.
 15. W ceramice zdecydowanie Sub. Omega w nowej wersji jest dość duża, cała błyszcząca, bransoleta tu nie pomaga. Do tego dość ciężka. Szczotkowany Oyster moim zdaniem tonuje ceramikę i znacznie lepiej to wygląda. Jest też cieńszy, ma mniejszą kopertę i ogólnie lepiej leży na większości nadgarstków. Mechanicznie i poziom wykonania bardzo podobny.
 16. To chyba największa innowacja Roleksa w ciągu ostatnich dekad. ;)
 17. Nuda jak co roku. Szlachetne metale, kolorki, szaleństwo przed dodanie osłony koronki.
 18. Gdybym nie doceniał tego zegarka to rozważałbym zakup? Faktem natomiast jest, że dzisiejsza cena to premium za markę, model i stawanie się powoli obiektem kolekcjonerskim. Tudor dzisiaj jest zdecydowanie lepiej wykonany, nie wspominając o nowych Roleksach.
 19. tbn

  Rolex 16610

  Jak w tytule szukam Suba date 16610, najlepiej w full secie, jak najmniej polerki.
 20. Za mną sub znów chodzi. Nie wiem czy szukać 16610 i przełknąć cenę/jakość, czy drugie podejście do ceramiki.
 21. Według informacji na stronie Omegi Bond jest trochę grubszy, ~0.5mm.
 22. To coś innego, jak sanik napisał łatwiej powiedzieć pepsi niż gmt majster dwa z niebiesko-czerwonym bezelem. Przezwiska są ok.
 23. Dziwi mnie, że tu na forum ludzie ciągle używają nieistniejących nazw jak Explorer 1 czy Submariner No Date...
 24. To perpektywa zdjęcia. Koperta ta sama co w nowej ceramice, jest nawet grubszy przez szkło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.