Za co ta prowizja DHL? Nie spotkałem się z tym. Ja zamówiłem od nich pasek do Exa, dzisiaj teoretycznie ma przyjść. Mam nadzieje, ze bez niespodzianek.
Najlepszy BB to był czarny na eta, miał odpowiednia grubość i fajna bransoletę. Ja poczekam na 58 z mniejsza ilością złota i nowa bransa.
Prawie idealnego Tudora to oni już kiedyś zrobili tak btw. Ja im dłużej z ta marka obcuje, tym bardziej na nie te wskazówki snowflake. Świetnie wyglądają w Pelagosie, ale w BB wolałbym jak niżej.
Moje druga para Onitsuka Tiger, model GSM SD. Trochę cena wysoka jak na sneakersy, ale jakość wykonania w porównaniu do zwykłych modli tej firmy jest znacznie lepsza.
Ten czarny z biała lub lekka złamana luma byłby kapitalny. Może jeszcze bransoletę dałbym w pełni szczotkowana. Trzysetka to jeden z najładniejszych diverow obok starych subow i fifty fathoms z tamtej epoki.
Taki którego luma nie udaje patyny w kolorze beżu aparatu słuchawkowego. Gdyby ten czarny miał białą lumę, byłby pięknym klasykiem, a tak tylko podąża za chwilową modą.
Zawsze jak robiłem sobie takie zdjęcie w odbiciu w lustrze to zegarek wydawał się na dużo mniejszy niż jak patrzy się normalnie na nadgarstek. Taki BB58 wyglądał jakbym miał rękę futbolisty, a nie mam zdecydowanie.
O ile GMT na jubilee mi się nie podoba to twój jest fajny. Ale to taki wakacyjniak moim zdaniem, nie wiem jak można nosić kolorowe zegarki na co dzień. Najfajniejsze Rolki to OP, DJ, Sub i Exp.
Zegarek fajny, zwłaszcza rozmiar. Tylko po co ta beżowa luma. Strasznie nie lubię tego trendu. Można zrobić zegarek w charakterze wintydż, bez udawania patyny. Z normalną białą lumą byłby o klasę lepszy i ponadczasowy.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.