Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tbn

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2398
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tbn

  1. Ach ci ortodoksi. Wiadomo, że bransoleta jest bezkonkurencyjna.
  2. U mnie w końcu guma wpadła. Bardzo mi się podoba to zestawienie. Dwa lata mam ten zegarek i ciągle mnie zachwyca, jednak Rolniks potrafi.
  3. Za co ta prowizja DHL? Nie spotkałem się z tym. Ja zamówiłem od nich pasek do Exa, dzisiaj teoretycznie ma przyjść. Mam nadzieje, ze bez niespodzianek.
  4. tbn

    Buty

    To wersja cream/black. Na żywo taka złamana biel.
  5. Bo to jest świetny zegarek. Niestety dla mnie zbyt lajfstajlowy, ze się tak wyrażę.
  6. Najlepszy BB to był czarny na eta, miał odpowiednia grubość i fajna bransoletę. Ja poczekam na 58 z mniejsza ilością złota i nowa bransa. Prawie idealnego Tudora to oni już kiedyś zrobili tak btw. Ja im dłużej z ta marka obcuje, tym bardziej na nie te wskazówki snowflake. Świetnie wyglądają w Pelagosie, ale w BB wolałbym jak niżej.
  7. Mam wrażenie, ze już kiedyś coś podobnego wrzuciłeś, gdzie tez to słabo wyglądało. Poganianie do zapłaty jak u jakiegoś Janusza w lombardzie.
  8. @MasterMind Nie miałem w ręku tej referencji, tarcza jest lakierowana jest w pięciocyfrowych subach? W moim 214270 jest bardziej mat/półmat .
  9. tbn

    Buty

    Moje druga para Onitsuka Tiger, model GSM SD. Trochę cena wysoka jak na sneakersy, ale jakość wykonania w porównaniu do zwykłych modli tej firmy jest znacznie lepsza.
  10. Z ciekawości jaki czas oczekiwania Kruk podaje ? Tez uważam, że ta wersja to dobra inwestycja i będzie zyskiwał na wartości.
  11. Sztos. Lubię twoje zdjęcia, a teraz będę mógł pooglądać mój ulubiony model Roleksa. 36mm wyglada bardzo dobrze.
  12. Nie ma co dywagować na temat cen, trzeba się cieszyć i nosić.
  13. Ten czarny z biała lub lekka złamana luma byłby kapitalny. Może jeszcze bransoletę dałbym w pełni szczotkowana. Trzysetka to jeden z najładniejszych diverow obok starych subow i fifty fathoms z tamtej epoki.
  14. Taki którego luma nie udaje patyny w kolorze beżu aparatu słuchawkowego. Gdyby ten czarny miał białą lumę, byłby pięknym klasykiem, a tak tylko podąża za chwilową modą.
  15. Beż dalej w modzie. Może kiedyś zrobią normalnego Seamastera 300...
  16. Ten akurat w żadnym Bondzie nie wystąpił ale też fajny.
  17. Zawsze jak robiłem sobie takie zdjęcie w odbiciu w lustrze to zegarek wydawał się na dużo mniejszy niż jak patrzy się normalnie na nadgarstek. Taki BB58 wyglądał jakbym miał rękę futbolisty, a nie mam zdecydowanie.
  18. Takie zdjęcia akurat przekłamują w drugą stronę.
  19. Ja dalej nie rozumiem o co tyle zamieszania dzisiaj z Rolkiem, patrząc na zegarki które mam/miałem. Może się podzielisz.
  20. O ile GMT na jubilee mi się nie podoba to twój jest fajny. Ale to taki wakacyjniak moim zdaniem, nie wiem jak można nosić kolorowe zegarki na co dzień. Najfajniejsze Rolki to OP, DJ, Sub i Exp.
  21. Dzięki za odpowiedź. Myślę, że te teleskopy to przypadek, pomyłki się zdarzają. Zobaczymy jaka mają obsługę klienta. A jak jakość gumy oceniasz?
  22. Jak ci się użytkuje ten pasek? Płaciłeś VAT na odprawie celnej?
  23. Zegarek fajny, zwłaszcza rozmiar. Tylko po co ta beżowa luma. Strasznie nie lubię tego trendu. Można zrobić zegarek w charakterze wintydż, bez udawania patyny. Z normalną białą lumą byłby o klasę lepszy i ponadczasowy.
  24. Już niektórzy pakują plecaki co by rano być pod butikiem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.