Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tbn

Użytkownik
 • Content Count

  1,319
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by tbn

 1. Może jak odbierzesz nówkę z salonu, to ci od razu zaproponują odkupienie z bonusem. Doskonały model biznesowy, dwa razy można zarobić na tym samy zegarku.
 2. Z punktu widzenia klienta to dobre wieści. Ciekawy jestem tylko jak AD zamierzają pozyskiwać te zegarki to sprzedaży.
 3. Późna kawa, ale lepiej późna niż w cale
 4. Się narobiło. Człowiek zapomina czasem, że jesteśmy w wątku Rolexa. Symbolu sukcesu poważnych ludzi.
 5. Rozumiemy się, ale jak widać nie wszyscy mają tutaj małe ego. 🤣
 6. Tak, jak się ma małe ego to trzeba rekompensować zegarkiem!
 7. Dobry wybór, od razu widać, że Rolex a nie jakieś 36mm maleństwa co z lupą trzeba oglądać. A na poważnie to 16570 były dla ciebie zdecydowanie lepszy, ogólnie dowolna pięciocyfrowa referencja.
 8. Rolex raczej zawsze miał silna pozycję i był chętnie kupowany, ale dzisiaj to moim zdaniem zbieg wielu czynników. Teraz nie tylko na Roleksa jest duży popyt, ogólnie na dobra luksusowe. Social media i ta cała "flex culture", rozwój Chin i powiększanie się tamtejszej klasy średniej, kryzysy ekonomiczne, pandemia etc. Nie podejmuje się analizy poszczególnych wpływów, bo to nie moja domena, ale widzę to raczej jako wykreowaną modę wzmocnioną innymi impulsami w tym dużym udziałem spekulantów. Stąd zawsze uważałem, że popyt spadnie i sytuacja w końcu się ustabilizuje. Rolex przewiduje rosnący popyt, więc inwestuje w nowe linie produkcyjne. Jeśli ich przewidywania się sprawdzą, to nie ma co się spodziewać przed zwiększeniem podaży, że Pepsi czy Daytona będzie od ręki, ale uważam, że zwykły OP czy DJ pewnie będzie dostępny. @Bugs Rosyjskich oligarchów to za dużo nie ma, a milion zegarków musi ktoś wchłonąć. Jak będzie kryzys to w dupe dostaną średniacy i aspirujący, oni moim zdaniem w dużej mierze kupują. Zwłaszcza w Azji, gdzie symbole statusu są w cenie.
 9. Zbyt jednak ch*j*owy. Mam alternatywę, Explorer. Ale jako cały projekt, Sub podoba mi się odrobinę bardziej.
 10. W każdym wydaniu, Sub jest nie do pobicia w kategorii sportowy zegarek. Gdyby jeszcze nie był taki popularny.
 11. Kupić gablotę, zegarek na jakąś podstawkę, będzie cieszył oczy kolejne pokolenia!
 12. Mnie też się biała na zdjęciach podobała, a na żywo porażka. Przy Polarze wyglądała jak świecąca zabawka. Zdecydowanie jak ceramika to dla mnie ciemniejsza tarcza bez takiego kontrastu.
 13. Bo na Rolexa czy Omegę już mało kogo stać, a Tudor to jedna z najlepszych marek patrząc co dostajesz za swoje pieniądze.
 14. Dokładnie. Regulacja w pięciocyfrowych pozwala na bardzo dobre spasowanie bransolety, więc jak ktoś nie ma dużych różnic w nadgarstku w ciągu dnia to nie ma potrzeby mikroregulacji. Waga raptem około 130g. Oczywiście na plus także rozmiar i proporcje, dla mnie ideał zegarków sportowych.
 15. Zgadzam się, niby ten Sub41 duży nie jest, ale na nadgarstku wydaje się masywny. Ale jak już przy premierze mówiliśmy, proporcje naprawili ale musieli coś popsuć, żeby można naprawić w kolejnym.
 16. Wiesz, jak zawsze za pomysły góry płacą pracownicy na dole.
 17. Pisano tutaj, że teraz sprzedawca dokonuje wstępnych oględzin potencjalnego kolejkowicza. Ważna funkcja się wydaje.
 18. Dbasz o zegarek dla kolejnego właściciela, jeszcze folie są. 👍
 19. Nie, tak na prawdę myślę, że niebieski będzie popularniejszy. Brązowe zegarki to chyba nisza.
 20. Na żywo jest jak Ryszard Rynkowski śpiewający, że dziewczyny lubią brąz.
 21. @ButikRóżnica do standardowej SMP to 12k, za owszem powiązanie z filmem. Ale dostajesz jednak dość unikalny zegarek, no i ten dekielek.
 22. Matowa ceramika byłaby ok, sprawdziła się świetnie w PO 8500. Ale ja nie mam problemów z aluminium, w sumie lubię jak zegarek się starzeje wraz z użytkowaniem. Poza tym aluminium może dodawać elegancji, nie robiąc z zegarka biżuterii jak ceramika. No niestety ta koperta to największy minus, robiłem podejścia do nowej wersji ale za każdym razem zegarek wydawał mi się klockowaty. Ale widać klient taki lubi.
 23. Ja akurat wolę bez daty, więc ta pięknie symetryczna tarcza bardzo mi się podoba. A co do czytelności to muszę zobaczyć na żywo, ale wydaje się na filmikach równie czytelna jak zwykły model. Zastanawiam się czy ten animowany dekiel nie dodaje grubości trochę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.