Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

pisar

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2629
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pisar

  1. Cześć Omega Moon z brązową tarczą (!) ref. 311.30.42.30.13.001 Rzadka i nieczęsto niespotykana wersja tego zegarka - full set: dwa pudełka, papiery, karta gwarancyjna i karta serwisowa z oficjalnego serwisu Omegi - werk 1863 - zegarek z grudnia 2011 roku - serwis w Omedze w 2019 - jest karta serwisowa widoczna na zdjęciu - szkiełko szafirowe + przezroczysty dekiel Zegarek w bardzo dobrym stanie, forumowe 8.5-9/10 Jedna mikro wgniotka na boku koperty, praktycznie niewidoczna - zdjęcie zrobiłem specjalnie pod takim kątem aby uwidocznić ją do pokazania Możliwa zamiana za: - Rolex Milgauss z zielonym szafirem + dopłata po mojej stronie - Rolex OP 41mm - Panerai 111/177 Cena: 28.000 zł + przesyłka lub odbiór osobisty w Warszawie i do 100km od Warszawy
  2. Otóż to...ale to trudny duet Rollo + PAM Nie znam wielu osób, które lubują obie marki
  3. pisar

    Buty

    zaje-bi-ste...zapamietuje razem z taktycznym butem miejskim To sa przykłady ekstremalne i oczywiście, ze buty trzymające kostkę są wręcz wskazane!
  4. Akurat EXa mam i po założeniu Milgaussa nie miałem jakis negatywnych odczuć wagowych...owszem jest cięzki ale jakoś nie niszczy mi komfortu
  5. Tłuste bydle to troche komplement ale serio też mi wcześniej nie siedział przez grubość ale chyba dojrzałem EX a Mill to przecież dwa zupełnie inne światy
  6. Bo mierzyłeś, coś co jest już niestety wyrobem PAMo-podobnym a do tego w fatalnym jak dla Panerai kolorze Obczaj coś ze starszych ref. to Ci się powinno wyjaśnić
  7. tak...model 176 i kolega Dorian właśnie go sprzedaje...w dodatku za bezcen!
  8. Chodzi mi po głowie aby w końcu skusić się na MILGAUSSa oczywiście tylko i wyłącznie z zielonym szafirem! Proszę o argumenty* dlaczego nie robić lub robić ten krok Najgorsze, że podoba mi się czarny i niebieski...ale chyba bardziej czarny *tak wiem....jest brzydki
  9. Ale czadowo wyszedł...jakby był w pvd Błądzi chłopina, co poradzić 🙃 024 to mu może koronke polerować cżłowieniu
  10. pisar

    Buty

    Nierówne podłoże, schody, twarde podłoże, zeskoki i dynamika - to wszystko działa w "miękkich" butach jak regularnie je stosujesz bo stopa/noga jest wzmocniona wytrenowanymi mięśniami stopy - oczywiście nie myślę tu o komandosach i służbach bo to inna para taktycznych butów miejskich (aby trzymać się trzymającego mnie jeszcze wczorajszego żartu) Paradoksalnie łatwiej o kontuzję jak używasz takich taktycznych bo zdejmujesz obciążenie ze stopy i but za nią latami robi robotę a to przekłada się na słabą stopę...i mamy taktycznego mordulca ze słabą jak dzieciaczek stópką
  11. Okropny...no ale drogi i ze znanej firmy więc pewnie dużo osób powie, że kozak
  12. pisar

    Buty

    Wesoło i długo Może by wystarczył taktyczny but miejski Sorry Loco50 to nie do Ciebie pije ale mnie do teraz trzyma to co wczoraj przeczytałem Jak byłem w Indiach to tam podobnie. Pełny klapek i pełna wyluzka. Wtedy pierwszy raz zrozumiałem, żechyba się u nas jednak trochę pogubiliśmy
  13. pisar

    Buty

    hahahaha jebłem
  14. Czołem Szukam zegarka Rolex Milgauss 40mm ref. 116400GV - tarcza czarna lub niebieska, bez różnicy - tylko wersje z zielonym szafirem Wymiana za poniższe modele - kupno odpada, ewentualnie zamiana z dopłatą To co jest do zaoferownia: - Rolex Submariner 14060 - Omega Moon z brązową tarczą (!) ref. 311.30.42.30.13.001 - IWC Ingenieur IW323906 - biała tarcza + złote wskazówki - Bvlgari Octo SoloTempo 38mm z "zieloną tarczą" na bransolecie, która jest nowa i nieużywana! - Panerai 112 Wszystkie zegarki full sety ze wszystkimi bajerami jakie fabryka dała Dziękuję
  15. pisar

    Nóż

    No i jak wrażenia? Zostaje? Jest gorący towar bo po pierwsze to kultowy ojciec taktycznego foldera w wersji 1:1 praktycznie - to raz Do tego wykonany nadzywczaj dobrze a nie jak zabawka dla dziecka (poprzednie sygnowane Terzuolą modele) - to dwa Brać jak jeszcze gdzies się Wam uda ustrzelić!
  16. Nie wydaje mi się. To zegarki, które były jeszcze w 2016 roku normalnie sprzedawane więc zapas części serwisowych jest pewnie jeszcze na długieeeeee lata
  17. Spotkaj się z kimś kto ma 111/112 i obmacaj...wyjaśni Ci się dlaczego lubimy bardziej stare referencje...szkło niesamowicie zmienia odbiór tego zegarka + tak jak napisał kolega powyżej, luneta jest inna w nowych, na niekorzyść
  18. Pamiętaj tylko, że te nowe modele mają niższe WR (co dla mnie jest bez znaczenia) ale z mniejszym WR wiąże się zupełnie inne szkiełko i brak kultowego efektu denka od butelki, które jest rewelacyjne i między innymi za nie kochamy stare PAMy Świetne ujęcie tarczy z "ziarnem" Przy wszystkich jego minusach jest świetny! 🔥 Ojjjj robi!
  19. Widziałem tez tego 390 ale ucha ma rozwiercone tak jakby go walec przejechał - chyba, że to jakieś złudzenie optyczne i źle wykonane zdjęcie Tak czy siak to jest idealny czas na zakupy, zanim ceny znów odbiją a odbiją na 100% tylko pytanie kiedy
  20. Już to zrobił i wystawił taką ofertę, że rok temu sprzedałby to w 3 godziny...ale Paneristi się skrzyknęli aby nie kupować i tym sposobem zostanie z nim ta 176
  21. pisar

    Nóż

    Nowośc od mjego ulubionego makera wjechała Niestety nie custom ale jakieś pocieszenie jest
  22. pisar

    Hi-Fi stereo

    Nie ma nic lepszego w tym budżecie - dobra porada!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.