Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

pisar

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2630
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pisar

  1. pisar

    Hi-Fi stereo

    Wg mnie bez sensu troche wydane pieniądze...idź posłuchaj i sam się przekonaj A na drugi odsłuch idź posłuchaj aktywnych kolumn podstawkowych KEF LS50 - idę o zakład, że zmiotą to z Twoich linków (mam już na koncie 4 znajomych, którzy byli jak Ty i skończyli z tymi KEF po odsłuchu we własnym domu) Jak masz tak "niskie" wymagania to nic do 15k w stereo z ampli nie zagra Ci tak jak te kolumny KEF - wypozycz je za kaucją do domu i sprawdź Zapraszam do mnie na odsłuch to Ci wyjaśnie pare tematów
  2. Już żałuję ale jest to oferta czasowa więc może czas wybroni Też się zgadzam, że 243 urywa Na 64 i 87 byłem napalony tak, że bym każde pieniądze dał ale przymiarka wyleczyła mnie z nich w mniej niż godzinę. Strasznie nieproporcjonalnie grube kowadła w przeciwieństwie do zgrabnego 243 Z góry sa najpiękkniejsze na świecie...z boku najtragiczniejsze
  3. 243 czyli najbardziej wypasiony PAM 44m 1000m -->> jak ktoś szuka to CHWILOWO jest do wzięcia...zapraszam na priv.
  4. pisar

    Hi-Fi stereo

    Sprzedaj jeden zegarek i kup coś konkretnego 10 sztosowych zegarków w pudełku vs 9 sztosowych zegarków w pudełku + dobre audio?! Wybór jest prosty
  5. Jakoś od 2 lat ta firma już niczym szczególnym nie porywa, chyba czas się przyzwyczaić
  6. pisar

    Hi-Fi stereo

    hahahahahahaha padłem...jak to jest serio to nie mam pytań
  7. pisar

    Nóż

    Gdyby ktoś szukał to takie sztuki są na wydaniu 🤝 Gareth Bull - Shamwari Droppoint 3.3' na łożyskach CRK - Umazany Microtech Socom Elite Auto Signature Series Bronze
  8. Zapraszam na fora audio...są równie mocni jak nie mocniejsi Buduj! Trzyma posiom jak żaden inny Mądrze gadasz 🤝 Ale cudeńko! Nowe Rolki mogą ssać jak patrzę na takie zdjęcia 🤴 Bardzo ładnie napisane. To się nazywa kulturalny głos w dyskusji. Tak to powinno wyglądać. Bardzo w tym kraju ludzie pospinani Broń Cię pozbywać się kiedykolwiek EXa Coś pięknego!
  9. Nie wiem o co chodzi i czy tak jest poza granicami tego kraju ale w Polsce niesłychane podniecenie wywołuje temat polerki zegarka Nikt jej nie chce a pewnie nieświadomie połowa ludzi z takimi zegarami chadza Oczywiście ordynarna i źle zrobiona polerka jest jak nabardziej poza dyskusją ale co Wam szkodzi, że zegarek jest lekko odświeżony i ubyło mu ćwierć nano milimetra stali? Jeżeli ta polerka jest zrobiona tak, że nikt nie jest jednoznacznie jej stwierdzić (czyli dobra robota) to co to zmienia w noszeniu zegarka? Trochę mi to przypomina przebieg auta. Każdy chce mieć oryginalny przebieg i takie auta się nie sprzedają. Jak się cofnie licznik to nagle magicznie wzrasta ilość zainteresowanych kupnem @Nomateus gratuluję świetnej sztuki raz jeszcze i mi wróciłeś wiarę, że da się kupić jeszcze Two-Linera w super stanie
  10. Wszystkie 3 wspomniane przez Ciebie to praktycznie to samo, różniące się detalem jak dekiel czy bransoleta Miałem 2392 i z perspektywy czasu stwierdzam, że to nie był dobry wybór a zwłaszcza za takie pieniądze vs to co oferują starsze referencje
  11. Gratulacje...piękny start Szczerze to mocno nie polecam tego modelu
  12. pisar

    Hi-Fi stereo

    Troche się gubisz Tomcio Wiem co słyszę i słyszę rónicę u kumpla, który ma kozacki sprzęt z "górnej" półki a u drugiego który ma "zwyczajne" audio Aby słuchać muzyki i stwierdzić takie różnice czy sprzęt "gra" czy trochę mniej, nie jest nikomu potrzebna umiejętność rozpoznawania i nazywania dźwięków
  13. Ciekawostka w temacie: 5$ Batman (mennica-gdanska.pl) Była po 1120 zł a po 3 dniach już widzę 1800
  14. pisar

    Hi-Fi stereo

    Sorry ale piszesz bez sensu...co to ma wspólnego z dyskusją?! Troche mam wrażenie, że zabierasz tutaj często głos dla samego jego zabrania 🤷‍♂️
  15. pisar

    Hi-Fi stereo

    Dopytam dalej bo chyba nie do końca rozumiem: chcesz powiedzieć, że kolumny za 5-10k zagraja tak samo jak za 100k i w ślepym teście nie usłyszymy różnicy?
  16. pisar

    Hi-Fi stereo

    Jak będziesz kiedyś w Warszawie to daj znać...zabiorę Cię posłuchac na "za drogim" wzmacniaczu Czy co do kolumn masz takie same postrzeganie tematu?
  17. pisar

    Hi-Fi stereo

    Ja tu nagonki nie widzę, troche przesadzasz Jest tu kilku świadomych kolegów, którzy słyszeli dobre audio, bądź je mają i znają się na rzeczy. Trudno się po prostu rozmawia o audio jak ktoś się nawet nie otarl o temat i zwyczajnie nie ma świadomości jak audio może grać. Może z zewnątrz wyglądać jak nagonka ale w mojej ocenie nią nie jest jak czytam ten wątek.
  18. pisar

    Hi-Fi stereo

    Nie wiem na czym słuchasz ale pewnie na czymś konkretniejszym więc odpal sobie to Zmiotło mnie https://tidal.com/track/181750903
  19. pisar

    Hi-Fi stereo

    Wydaje mi się, że nie słyszałeś nigdy dobrze grającego sprzętu i nie wiesz o czym kolega @Burns pisze, co oczywiście rozumiem I nie odbieraj tego jako atak Porównując do zegarków wjechałeś na pełnej z San Martin czy innym chińczykiem za 500zł między kolegów z Rolexami (lub sobie wstaw cokolwiek chcesz) i próbujesz im wmówić, że są zboczeni Bez podtekstów: słyszałeś kiedyś coś z wysokiej półki w dobrze zaadoptowanym pomieszczeniu? Audio to niesłychanie trudny temat do dyskusji, bo każdy słyszy inaczej Ale zauważyłem, że najwięcej mają w audio do powiedzenia osoby które nie słyszały nigdy jak może sprzęt grać a w domach stoi mini wieża albo cały zestaw w cenie dobrego kabla (to nie do Ciebie Satanic) Burns: pięknie napisane 🤝
  20. Jak masz takie rozterki to najlepiej wywołaj kolegów z danego miasta i jak zaprosisz na kawę to sobie przymierzysz. Paneristi to przyjazne mordy w większości przypadków A jak szczęście dopisze to nawet niejednego PAMa sprawdzisz...no i przy okazji zachorujesz
  21. pisar

    Hi-Fi stereo

    Wiesz już, że nie sprosta...przynajmniej do czasu aż poprawnie zostaną ustawione
  22. Pełna zgoda...i jeden z bardziej niedocenianych mam wrażenie EX jest zawsze świetnym wyborem i gratuluję Czaiłem się na niego ale finalnie wolałem MK2...nie jestem w stanie odzobaczyć za krótkiej wskazówki godzinowej w Twoim modelu Mariusz jak zawsze foto KOT! Gdybym na żywo nie widział to bym jeszcze pomyślał, że ładny 🔥 Gratulacje...najładniejszy Pepsiak z całej stajni Kibicuję Ci i czekam na aktualizacje z polowania Sam go mocno chciałem i lekko się rozglądałem - myślałem, że raczej łatwy do zdobycia temat Powodzenia!
  23. pisar

    Hi-Fi stereo

    @TomcioMiki czy słuchałeś kiedyś zestawu audio w dobrze zaadoptowanym pomieszczeniu i na sprzęcie z tzw. "górnej półki"? Pytam z czystej ciekawości bez podtekstu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.