Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

pisar

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2629
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pisar

  1. Już żałuję ale jest to oferta czasowa więc może czas wybroni Też się zgadzam, że 243 urywa Na 64 i 87 byłem napalony tak, że bym każde pieniądze dał ale przymiarka wyleczyła mnie z nich w mniej niż godzinę. Strasznie nieproporcjonalnie grube kowadła w przeciwieństwie do zgrabnego 243 Z góry sa najpiękkniejsze na świecie...z boku najtragiczniejsze
  2. 243 czyli najbardziej wypasiony PAM 44m 1000m -->> jak ktoś szuka to CHWILOWO jest do wzięcia...zapraszam na priv.
  3. pisar

    Hi-Fi stereo

    Sprzedaj jeden zegarek i kup coś konkretnego 10 sztosowych zegarków w pudełku vs 9 sztosowych zegarków w pudełku + dobre audio?! Wybór jest prosty
  4. Jakoś od 2 lat ta firma już niczym szczególnym nie porywa, chyba czas się przyzwyczaić
  5. pisar

    Hi-Fi stereo

    hahahahahahaha padłem...jak to jest serio to nie mam pytań
  6. pisar

    Nóż

    Gdyby ktoś szukał to takie sztuki są na wydaniu 🤝 Gareth Bull - Shamwari Droppoint 3.3' na łożyskach CRK - Umazany Microtech Socom Elite Auto Signature Series Bronze
  7. Zapraszam na fora audio...są równie mocni jak nie mocniejsi Buduj! Trzyma posiom jak żaden inny Mądrze gadasz 🤝 Ale cudeńko! Nowe Rolki mogą ssać jak patrzę na takie zdjęcia 🤴 Bardzo ładnie napisane. To się nazywa kulturalny głos w dyskusji. Tak to powinno wyglądać. Bardzo w tym kraju ludzie pospinani Broń Cię pozbywać się kiedykolwiek EXa Coś pięknego!
  8. Nie wiem o co chodzi i czy tak jest poza granicami tego kraju ale w Polsce niesłychane podniecenie wywołuje temat polerki zegarka Nikt jej nie chce a pewnie nieświadomie połowa ludzi z takimi zegarami chadza Oczywiście ordynarna i źle zrobiona polerka jest jak nabardziej poza dyskusją ale co Wam szkodzi, że zegarek jest lekko odświeżony i ubyło mu ćwierć nano milimetra stali? Jeżeli ta polerka jest zrobiona tak, że nikt nie jest jednoznacznie jej stwierdzić (czyli dobra robota) to co to zmienia w noszeniu zegarka? Trochę mi to przypomina przebieg auta. Każdy chce mieć oryginalny przebieg i takie auta się nie sprzedają. Jak się cofnie licznik to nagle magicznie wzrasta ilość zainteresowanych kupnem @Nomateus gratuluję świetnej sztuki raz jeszcze i mi wróciłeś wiarę, że da się kupić jeszcze Two-Linera w super stanie
  9. Wszystkie 3 wspomniane przez Ciebie to praktycznie to samo, różniące się detalem jak dekiel czy bransoleta Miałem 2392 i z perspektywy czasu stwierdzam, że to nie był dobry wybór a zwłaszcza za takie pieniądze vs to co oferują starsze referencje
  10. Gratulacje...piękny start Szczerze to mocno nie polecam tego modelu
  11. pisar

    Hi-Fi stereo

    Troche się gubisz Tomcio Wiem co słyszę i słyszę rónicę u kumpla, który ma kozacki sprzęt z "górnej" półki a u drugiego który ma "zwyczajne" audio Aby słuchać muzyki i stwierdzić takie różnice czy sprzęt "gra" czy trochę mniej, nie jest nikomu potrzebna umiejętność rozpoznawania i nazywania dźwięków
  12. Ciekawostka w temacie: 5$ Batman (mennica-gdanska.pl) Była po 1120 zł a po 3 dniach już widzę 1800
  13. pisar

    Hi-Fi stereo

    Sorry ale piszesz bez sensu...co to ma wspólnego z dyskusją?! Troche mam wrażenie, że zabierasz tutaj często głos dla samego jego zabrania 🤷‍♂️
  14. pisar

    Hi-Fi stereo

    Dopytam dalej bo chyba nie do końca rozumiem: chcesz powiedzieć, że kolumny za 5-10k zagraja tak samo jak za 100k i w ślepym teście nie usłyszymy różnicy?
  15. pisar

    Hi-Fi stereo

    Jak będziesz kiedyś w Warszawie to daj znać...zabiorę Cię posłuchac na "za drogim" wzmacniaczu Czy co do kolumn masz takie same postrzeganie tematu?
  16. pisar

    Hi-Fi stereo

    Ja tu nagonki nie widzę, troche przesadzasz Jest tu kilku świadomych kolegów, którzy słyszeli dobre audio, bądź je mają i znają się na rzeczy. Trudno się po prostu rozmawia o audio jak ktoś się nawet nie otarl o temat i zwyczajnie nie ma świadomości jak audio może grać. Może z zewnątrz wyglądać jak nagonka ale w mojej ocenie nią nie jest jak czytam ten wątek.
  17. pisar

    Hi-Fi stereo

    Nie wiem na czym słuchasz ale pewnie na czymś konkretniejszym więc odpal sobie to Zmiotło mnie https://tidal.com/track/181750903
  18. pisar

    Hi-Fi stereo

    Wydaje mi się, że nie słyszałeś nigdy dobrze grającego sprzętu i nie wiesz o czym kolega @Burns pisze, co oczywiście rozumiem I nie odbieraj tego jako atak Porównując do zegarków wjechałeś na pełnej z San Martin czy innym chińczykiem za 500zł między kolegów z Rolexami (lub sobie wstaw cokolwiek chcesz) i próbujesz im wmówić, że są zboczeni Bez podtekstów: słyszałeś kiedyś coś z wysokiej półki w dobrze zaadoptowanym pomieszczeniu? Audio to niesłychanie trudny temat do dyskusji, bo każdy słyszy inaczej Ale zauważyłem, że najwięcej mają w audio do powiedzenia osoby które nie słyszały nigdy jak może sprzęt grać a w domach stoi mini wieża albo cały zestaw w cenie dobrego kabla (to nie do Ciebie Satanic) Burns: pięknie napisane 🤝
  19. Jak masz takie rozterki to najlepiej wywołaj kolegów z danego miasta i jak zaprosisz na kawę to sobie przymierzysz. Paneristi to przyjazne mordy w większości przypadków A jak szczęście dopisze to nawet niejednego PAMa sprawdzisz...no i przy okazji zachorujesz
  20. pisar

    Hi-Fi stereo

    Wiesz już, że nie sprosta...przynajmniej do czasu aż poprawnie zostaną ustawione
  21. Pełna zgoda...i jeden z bardziej niedocenianych mam wrażenie EX jest zawsze świetnym wyborem i gratuluję Czaiłem się na niego ale finalnie wolałem MK2...nie jestem w stanie odzobaczyć za krótkiej wskazówki godzinowej w Twoim modelu Mariusz jak zawsze foto KOT! Gdybym na żywo nie widział to bym jeszcze pomyślał, że ładny 🔥 Gratulacje...najładniejszy Pepsiak z całej stajni Kibicuję Ci i czekam na aktualizacje z polowania Sam go mocno chciałem i lekko się rozglądałem - myślałem, że raczej łatwy do zdobycia temat Powodzenia!
  22. pisar

    Hi-Fi stereo

    @TomcioMiki czy słuchałeś kiedyś zestawu audio w dobrze zaadoptowanym pomieszczeniu i na sprzęcie z tzw. "górnej półki"? Pytam z czystej ciekawości bez podtekstu
  23. Zagadam i tu No łazi za mną pilocik coś niebezpiecznie Mam na oku Mark XVI, XVIII w tytanie i XX Ale jeszcze jestem na tym etapie fascynacji, że nie potrafię wskazać większych różnic między nimi haha Do wątku IWC nie zaglądałem ze 2 lata więc powoli nadrabiam zaległości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.