Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

artme

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    9012
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Zawartość dodana przez artme

  1. Coraz smutniej sie to wszystko czyta i coraz smutniej robi sie w tej branzy... 😞 A mialo byc coraz lepiej a tymczasem od kilku lat tak samo chora sytuacja 🤮
  2. Ceny oraz wybor we Francji (Cannes) calkiem fajne 😎
  3. 36mm a zona zadowolona jak nigdy 😁 Pierwsze jej wakacje z takim wielkoludem 😂
  4. Francuska Prowansja przywitala deszczowo, ale z takim podroznikiem na reku milo latac na wakacje 😁
  5. Jakbym byl fanem dj'ow, to taki komplecik zalatwilby mi wszystko 😁😎
  6. Nie znacie sie - prawdziwy Rolex, to zielony i juz 😎😜
  7. Bo Odyseusz jak Aquanaut - dobrze wyglada tylko na gumie 😎
  8. Marynarka z bialymi tenisowkami marynarce nierowna. Taki komplet moze wygladac bardzo fajnie i tragicznie zarazem, wiec np. czerwony pasek do zegarka tak samo - zalezy jaki pasek i do jakiego zegarka - nie da sie uogolnic na wszystko 😉
  9. Gdyby tak bylo jak piszesz, to dzis wszyscy powinnismy biegac w trzewikach i rajtuzach jak w baroku 😁 Moda sie zmienia i sa oczywiscie pewne normy w konkretnych srodowiskach czyt. dress code, jednak cieszmy sie z tego, ze nastaly czasy, kiedy mozemy poczuc sie bardziej wolni jesli chodzi o to jak chcemy sie ubierac i co na siebie zakladac 😎
  10. A szkoda - bo juz sie naszykowalem na duzego grilla 😁
  11. Odnosilem sie do Twojego "teoretycznie" i puszczonego oczka, bo odebralem to jak fakt, ze jak ktos ma uklady czy wiecej podwawelskiej przyniesie, to dostanie 😉
  12. Jesli ktos ma uklady, to nawet co miesiac pewnie moze odbierac Odyseusza, ale rozmawiamy o rzeczywistosci i wiekszosc "normalnych" klientow nie ma mozliwosci realnego zakupu 😐
  13. Pomozcie plus 🤗 U kogo w Szczecinie mozna bezpiecznie i porzadnie dolozyc ogniwa do jubilee? 😊
  14. Do ceny zegarka warto dodac historie a wtedy moze sie okazac, ze to robi duza roznice 😉 Jesli zegarek nawet leciwy, ale nie byl nigdy polerowany, nic nie bylo w nim naprawiane/wymieniane i ma pelen komplet dokumentow, to cena zawsze bedzie wyzsza takiego setu. A z tego co pamietam, to tam cos sie z nim dzialo 🤔
  15. Panda jest piekna, ale malo czytelna i nie jest to zegarek do codziennego uzytkowania chocby ze wzgledu na brak daty - pisze o sobie. Poza tym jak zarzucalem Was zdjeciami, to nie wszystkim sie to podobalo, wiec przestalem meczyc 😊 Co do koloru minta, to nigdy nie wyjdzie jak hulk, bo to totalnie inny odcien, jednak zarowno tak jak potrafi byc jasny, to rowniez z ciemnym odcieniem sobie radzi bardzo dobrze 😊
  16. A jeszcze taka 😊 Swietny jest ten odcien mint - ma wiele twarzy - od chlodnej i jasnej po gleboką i ciemna - super im to wyszlo - bedzie sie ta zielen jeszcze dlugo wyrozniac od konkurencji 😎
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.