Panda jest piekna, ale malo czytelna i nie jest to zegarek do codziennego uzytkowania chocby ze wzgledu na brak daty - pisze o sobie. Poza tym jak zarzucalem Was zdjeciami, to nie wszystkim sie to podobalo, wiec przestalem meczyc 😊
Co do koloru minta, to nigdy nie wyjdzie jak hulk, bo to totalnie inny odcien, jednak zarowno tak jak potrafi byc jasny, to rowniez z ciemnym odcieniem sobie radzi bardzo dobrze 😊