Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paweł Bohacz

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    2800
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez Paweł Bohacz

  1. Ulysse Nardin Dual Time. Btw fanem tej marki jest m.in Putin
  2. Oj przestan, na zywo jest o wiele ladniejszy [emoji4]
  3. A u mnie znow 150g mniej [emoji4] Przed I po
  4. O wlos! Niesamowicie ta wygrana cieszy 😀
  5. Mowisz o LF? Tak, nie raz... Fajne sa ale szkoda, ze sami nie robia mechanizmow. Zadnego Moriza nie widzialem do sprzedania, ale za to wpadl ladny DB
  6. Troche za dobrze to wyglada aby bylo prawdziwe, ale musialbym zobaczyc lepsze zdjecia, aby sie definitywnie okreslic.
  7. Na zdjeciach wyglada ok, ale ja sie tam nie znam
  8. Nie przesadzajmy. Po to jest forum, aby podyskutowac kulturalnie o roznych sprawach czy punktach widzenia. Takze o zegarkach, ktore sa na bazarku i ich cenach.
  9. Dlaczego Kolega nie mialby wyrazic swojego zdania?
  10. Nie patrz na to co inni uwazaja, jest to bardzo ladny damski model [emoji12]
  11. Paweł Bohacz

    Wybór pióra.

    Niestety nie mam instrukcji obrazkowej
  12. Poprzedni starusze Scott Addict na Recordzie wazyl 6,2 z pedalkami. Nowy to sluszna "betoniara" - 7,9kg (nowa Ultegra Di2, tarcze). Dostanie nowe kola, opony, pedalka, sztyce i siodelko. Mam nadzieje, ze zejde 1kg. Gdy kupowales kola patrzyles na ich wage? Z tego samego powodu Mozesz zwazyc na wadze lazienkowej jesli masz.
  13. Paweł Bohacz

    Wybór pióra.

    Czyli najpierw odkrecic, zanurzyc i zakrecic? Jak gleboko zanurzyc?
  14. Na ile przyjezdzasz? Moze jakiegos podstolika zorganizujemy jakby cos [emoji848]
  15. Paweł Bohacz

    Wybór pióra.

    Ok... z serii glupie pytania... jak tego szubrawca napelnic? [emoji15][emoji848][emoji3166]
  16. Nie wien czy bede [emoji53] Mozliwe ze mi wyjazd wyskoczy
  17. Nie ma czego na razie, to na moim nadgarstku to prototyp. Ale zamowilem zielona tarcze ze zlota bransolete. Te ich nowe zolte zloto jest dziwne, ma duza domieszke srebra i wyglada tak jakby wyblaklo. Ciekawy efekt. Bransoleta lepiej jest wykonana niz w Canopusie. Poza tym Canopus rysuje sie od samego patrzenia. Tragedia. Co do niespodzianek to ciekawe nowe gumy ze wzmocniona poerwsza szlufka i pypciem w srodku drugiem. Ladnie wykonane. Nowy zielony Seamaster wyglada jakby byl brudny, ale lepiej niz Cermit. Tytanowy Ultra Deep ma ciekawe uszka [emoji848]
  18. Jedni czekaja w kolejkach pod Swatchem... inni pod Omega [emoji28] ...the Eagle has landed Jakbyscie byli ciekawi jakie Omega pokazala nowosci, dajcie znac [emoji6]
  19. zwaz Powinno byc jakies 7,5kg z pedalkami
  20. Nie chcesz, to buntuj sie, nie kupuj, nie zamawiaj zegarkow Rolexa. Badz wierny swoim gloszonym idealom.
  21. No tak wyglada, na renderach jest ladnie, ale w rzeczywistosci tak sobie... Oj tam, oj tam... musieli grawerki odwrocic, oraz nadrukowac odwrotnie tarcze daty To nie sa latwe rzeczy... ja tam sadze ze projektanci sie glowili nad tym z 2-3 godziny [emoji23]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.