Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paweł Bohacz

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    2800
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez Paweł Bohacz

  1. Ojojoj... temat rzeka... rozczarowan mialem wiele, jak i wiele razy pozytywnie sie zaskakiwalem Breguet to niestety marka, ktora jest marnowana. Bardzo wysoka jakosc i bardzo kiepski marketing. Tradition jest swietny. Ale generalnie targetem jest 90-letni pan ze zlotymi oprawkami okularow i starszym Mercedesem klasy E.
  2. Nie rozumiem... Rolex ma blad na stronie czy Ty popelnilas blad?
  3. Dziwne... zawsze sadzilem, ze butik Rolexa na lotnisku w Genewie nalezy do Bucherera 🤔
  4. Wiec nie ma sensu sie zamartwiac o jakies waty czy kilogramy [emoji4]
  5. Raczej wystrzegaj sie pozlotki czy innego pvd. Z czasem powloka bedzie schodzila i tego nie wypolerujesz, nie odnowisz juz. Zerknij na oferte Certiny, Longinesa, Orisa [emoji6]
  6. Chyba nie ma co mierzyc samemu [emoji848] Mozna zadbac, aby uklad tworzyl jak najmniejsze opory i tyle. Finalnie, jesli nie zalezy Ci na wygrywaniu zawodow, jakie to ma znaczenie... [emoji4]
  7. Teoretycznie mozesz zyskac kilka watow w stosunku do butylowych, najmniejsza strate daja detki lateksowe, ale one przepuszczaja powietrze najbardziej. Kilka linkow: https://www.aero-coach.co.uk/inner-tube-rolling-resistance https://www.bicyclerollingresistance.com/specials/tpu-inner-tubes
  8. Skoro wszystko gra, to po co te posty i oskarzanie AD o “naciaganie”? [emoji848] Tak sie tworza “historie”, ktorych nie ma [emoji85]
  9. Zgadza sie, to ja nie rozumiem [emoji848] Jesli masz pewnosc, ze ktos chce Cie naciagnac to dlaczego nie zglosiles tego Rolexowi?
  10. Nie rozumiem Twojej zlosci i wypowiedzi... Zaproponowano Ci dwa zegarki chociaz nie byles na nie zapisany. Kupiles je po cenie retail. Zamowiles DD. Dostales propozycje zakupu takze naszyjnika. I jestes zly na AD, ze sprzedali Ci zegarki i zamowiles DD? Czy tak? 🤔
  11. Odebrales i nie masz...? nadal nie rozumiem 🤔 Dostales zapytanie czy nie chcesz kupic naszyjnika do zegarka, nie widze tam deklaracji, ze dostaniesz zegarek wylacznie jesli kupisz naszyjnik. Co odpowiedziles? BTW takze nie mieszkam w PL. Oczwiscie, ze zdarzaja sie jednostkowe sytuacje roznego rodzaju. Sprzedawcy w koncu sa tylko ludzmi i niektorzy probuja tez na tym wszystkim zarobic jakos. Ale nie jest to strategia Rolexa i uwazam, ze kazda taka sprawa powinna byc zgloszona Rolexowi.
  12. Staram sie weryfikowac informacje, aby nie nabrac sie na fake-news. Wiele osob powtarza pewne historie, ale zadnej z nich nie znalazlem zweryfikowanej. Zachecam do tego wszytskich, zanim powtorzycie cokolwiek znalezionego w necie, warto te informacje sprawdzic. Nie dotyczy to tylko zegarkow
  13. tak, tak... historyjki w stylu: "przeczytalem na forum, ze cioteczny brat kolegi forumowicza, byl w AD i ..." Prosze... nie powielajmy urban stories
  14. Mowisz o tym filmiku? Bez nazwy AD, bez dowodu zakupu z narzucona cena... hmmm 🤔
  15. Rzeczoznawca? Zartujesz? Jesli lubisz ryzyko to kup, po zakupie wstaw dobre zdjecia, przekonamy sie czy bylo warto
  16. Chcialbym zwrocic niesmialo uwage, ze masz jakies owady na koszuli... 🧐
  17. Z Toba ten rower wyglada jakby byl 2 razy wiekszy
  18. Zerknij tez na damkie modele Certiny PH200, Maurice Lacroix Aikon (mozna trafic jakies wyprzedaze), Oris (tak samo)
  19. Dobrze rozumiem? Miesiac temu odebrales dwie sztuki bez zapisu? [emoji848] Skoro wiesz jak to dziala, rozgryzles ten Rolexowy AD system, to dlaczego nie masz na rece jeszcze DD Olivka czerwone zloto? Wystarczy kupic pierscionek z diamentem za kilkanascie tysięcy zlotych [emoji848]
  20. Hahahha ale czad! [emoji38] Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.