Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paweł Bohacz

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    2800
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez Paweł Bohacz

  1. A taki czort niedlugo sie pojawi w dziale sprzedam [emoji28]
  2. Fuj! Biorac pod uwage poziom inflacji to nawet jak straci na zegarku 20% to jednak zyska 🙊
  3. Owszem Octa sa fajne... ale uszy od spodu sa bardzo wkurzajace [emoji85]
  4. Nie chce Cie przekonywac do niczego... Ja wiem, ze takie rzeczy sie zdarzaja i to niestety (albo i stety, bo przynajmniej jest smiesznie) czesciej niz rzadziej, a wystepuja z roznych przyczyn.
  5. Jeden to byl SBGA415 drugi SBGA211A, a trzeciego nie pamietam.
  6. Z pewnoscia to byly tytanowe GS i bylo to czyms w rodzaju powloki. Czy to to o czym mowisz, nie mam pojecia
  7. Ma zdecydowanie powloke, bo pod (dosc gruba) wartswa tego czegos, docierasz do normalnego w miare tytanu o innym kolorze i twardosci (zachowaniu podczas polerowania) niz powloka.
  8. Kurcze, ale macie problemy [emoji28][emoji85] Napiszcie do Wempe, jestem pewien, ze otrzymacie odpowiedz. Piszesz jakbys w zyciu nie pracowal w zadnej wiekszej firmie... Nie wszystkie decyzje sa i musza byc logiczne z Twojego punktu czasu, siedzenia i widzenia. W firmach wiele decyzji jest podejmowana z innych powodow, niz te logiczne, wizerunkowe, przyszlosciowe itp. Wystarczy jeden manager ktorego zadaniem bylo zwiekszyc ilosc sprzedanych zegarkow przez Wempe i wpadl na taki oto pomysl, ktory zaczal realizowac.
  9. Tytanowy zegrek jest latwiej zaznaczyc (moze poza tytanem GS, ktory jest powleczony jakims super twardym g...), ale rysy i ich latwosc wystapienia sa inne niz w przypadku typowej stali. Z moich obserwacji wynika, ze tytan latwiej jest zaznaczyc, ale trudniej mocniej zarysowac niz stal. Wystrzegalbym sie polerowanego tytanu, ktory jest ciezko przepolerowac na nowo.
  10. Brak zmian i ciagle udoskonalanie produktu to ich sila, po co mieliby cokolwiek robic inaczej [emoji4]
  11. Przy Twoich zalozeniach, jakosc mechanizmu nie bedzie miala wiekszego znaczenia. Nie licz na nic specjalnego, najtansze Patki to nie swiete grale, ale to zawsze sa PP [emoji6]
  12. Stop zlota, palladu, platyny i rodu i czegos tam jeszcze. Niby nic specjalnego, ale okazuje sie, ze specjalne jest. Widzialem normalnego Speediego Canopusa po 2 tygodniach noszenia i wygladal on jak po 40 latach pracy w kopalni z zegarkiem na nadgarstku. Serio. Jest to ciezko wypolerowac i rysuje sie od samego patrzenia. Jeden z gorszych stopow bialego zlota z jakim mialem stycznosc. Mi sie wydaje, ze oni sprawdzaja granice ludzkiej naiwnosci
  13. u mnie 75000CHF, biorac pod uwage, ze to nadal Speedmaster ze starym mechanizmem z najgorszego stopu zlota jaki widzialem, to panowie z Omegi maja wyjatkowe poczucie humoru i wiare w to, ze ludzie kupia teraz wszystko za kazde pieniadze.
  14. Dlaczego ma sie nie trzymac kupy? Wempe to siec jubilerska, moga robic co chca. Mnie wcale nie dziwi stworzenie takiej chinskiej "reklamowki". Podobna strategie mial Bucherer ztcp. Nie traktuj Wempe jako marki stricte zegarmistrzowskiej, to glownie siec jubilerska. Zerknij sobie na zegarki Bucherer i Carl F. Bucherer
  15. Zalezy co masz na mysli... Jesli szukasz mechanizmu najwyzszej jakosci, to ani 315, ani zaden z bazowych mechanizmow PP nim nie bedzie. 324 tez pozostawia wiele do zyczenia. Z drugiej strony to nadal jest PP, wiec nawet jesli kupisz najtansza calatrave to jakosciowo bedzie stac powyzej 95% zegarkow dostepnych na rynku 😉 Smiech to zdrowie
  16. Nie tylko Daytona, kazdy z mechanizmow Rolexa i Tudora przechodzi proces ciaglego udoskonalania
  17. Idz do salonu PP i kup, nikt Ci nie broni Nie jest, jest to cena zawyzona i znaleziona na chrono24. Jestem pewien, ze jak jestes Lewym, to nawet nie czekasz na niego w salonie
  18. Slyszalem, ze zlowka leci na leb, ale 58500CHF to jeszcze nie 900 tys zl 🙂
  19. Tak jest, bo przeciez inaczej innej opcji nie ma 😅 Pokaz tez IWC, Cartier, JLC, GS, i inne PP Moze w koncu ludzi olsni 😅
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.