Ah te Słomegi... szał pał, ale ladnie anus wyglada na jasnobrazowym pasku. Tez nie mogłem sie oprzec i musialem kupic [emoji28]
Teraz kilka informacji... Mialem okazje pogadac z jednym z grubasow ze Swatcha. Swiadomie uzyli nazwy "Mission to URanus", myslac ze bedzie szmiesznie i ciekawie. Jak kazdy wie, oficjalnie zegarki nie sa limitowane i beda dostarczane w kolejnych dostawach do sklepow w tym internetowym w pozniejszym czasie. Nieoficjalnie, koncept byl taki, aby zrobic cos podobnego do Pokemonow. Ludzie maja sie wymieniac, zamieniac, kupowac i sprzedawac... Co za tym idzie, ilosc wyprodukowanych zegarkow rozni sie i bedzie sie roznila w zaleznosci od koloru. Nie napisze, ktorego koloru bedzie najmniej, ale najwiecej bedzie Moon.
Zaskakujaco wiele osob pracujacych w Swatch grupie takze kupilo te zegarki, stojac z innymi w dlugich kolejkach