Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paweł Bohacz

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    2800
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez Paweł Bohacz

  1. Tak sobie tlumacz 😜 Satynowanie to nie surowizna! Faktem jest, ze Richemont tnie jak tylko moze. Chyba masz na mysli Perlage nie Guilloche Aaa tam stary UN Freak byl fajny
  2. Pewnie ze wzgledu na cene... u mnie Dom SL5 na 105 kosztuje 3650CHF, Dom SL6 na Ultegrze 4799CHF, a nadal doistajesz mechaniczny osprzet. Wiec osoba ktora ma wydac 4799 czesto dodaje juz te 400CHF, aby kupic SL6 eTap (5199CHF). Takie moje male przypuszczenia...
  3. Bardzo fajny, niech sie dobrze sprawuje
  4. W tym przypadku oryginal i podrobka beda podobnej jakosci 😉
  5. Staniwam na to, ze to nie Tissot. Tarcza wyglada na malowana, logo i napis sa krzywo.
  6. Serio? Ja nie widze 🤔 Dla pewnosci edytowalem 👍
  7. Z automatu powinno zniknac po usunieciu z glownego posta
  8. Albo kupic zlote okulary i zgolic brode [emoji12]
  9. Bo z niego taki kolarz jak z koziej d... trabka [emoji23]
  10. Kilka zdjec ze startu dzisiejszego, pierwszego etapu Tour de Romandie. O dziwo czesc teamow / zawodnikow mialo zeszloroczny sprzet [emoji848] Hmmm... czyzby byly jakies problemy z nowym Shimano? Kwestia oszczednosci? Dziwne... [emoji848] Chcialbym powiedziec, ze noga podaje... ale prawda jest inna [emoji23][emoji85] Odczuwam, ze w zeszlym roku zrobilem 0km na rowerze [emoji85]
  11. Cancellara wie jak stosowac doping mechaniczny to w 3 moze cos powalcza 🤪
  12. Hmmm... I jak sie czujesz po przejsciu na 172,5?
  13. Hehe zawsze uwielbialem ukladanie grafikow... cos jak rozwiazywanie lamiglowki albo krzyzowki Nie zostales przeszkolony? Dla ilu osob ukladasz grafik? Sklep, stacja benzynowa, produkcja? Nie mogles bazowac na poprzednich grafikach? Z doswiadczenia powiem: Nie uda Ci sie zadowolic wszystkich pracownikow, zawsze bedzie ktos niezadowolony (co nie znaczy, ze nie nalezy oprobowac - ale to juz kwestia podejscia do kierownia zespolem). Ustal granice, ktorych bedziesz sie trzymal (w zaleznosci od polityki firmy, ale np: pracownik moze poprosic o jedna zmiane w miesiacu, a reszta zamian ma byc uzgodniona miedzy pracownikami, sami maja szukac sobie zastepstwa). Jakbys mial pytania to wal, choc 10 lat tego nie robilem 😉
  14. a ile masz wzrostu? Chetnie bym poeksperymentowal z dlugoscia korb. Gdy bylem piekny, mlody i jeszcze sie scigalem, mialem zawsze 175mm, a trener mi suszyl glowe zebym zamienil na 177,5 lub 180mm. Pozniej trend sie odwrocil, mniejsza dlugosc korby = mniejsze przeciazenia stawow. Teraz trend znow sie powoli odwraca 😂 🙈
  15. Ciesz sie zegarkiem, i nie zamartwiaj 😀👍
  16. Mozesz sie ubiegac, ale nikt nie zrobi zadnego serwisu (chyba ze cos bedzie nie tak). Jesli w ciagu 5 lat zauwazysz cokolwiek niepokojacego (zegarek sie bedzie zatrzymywal, spoznial) to oddasz na gwarancji i tyle. Nie ma sensu sie nad tym glowic. Zegarek nie musi byc caly czas noszony, czy byc w rotomacie. Jesli odstawisz go i raz ja miesiac nakrecisz i zalozysz to tez mu sie nic nie stanie. Uwierz mi, nie takie rzeczy w fabrykach sa robione, aby Twoje noszenie czy nienoszenie mialo znaczenie
  17. Wow... jestem pod wrazeniem, ze sie zdecydowales na 165, zejscie w dol o 7,5 to bardzo duza zmiana 🤔 A jak z moca? Przyspieszeniami? Pedalowaniem w pozycji stojacej?
  18. Na pewno koles mial elektryka! Kto by Cie lyknal bez dodatkowego wspomagania? 😁 Na pewno koles mial elektryka! Kto by Cie lyknal bez dodatkowego wspomagania? 😁
  19. aaaa... myslalem ze po jakis piaskach jezdziles 😅
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.