Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paweł Bohacz

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    2800
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez Paweł Bohacz

  1. Jest zalozony poprawnie, jedynie czego sie mozna doczepic to, ze pasek nie jest wyprofilowany przy kopercie. Nie wszystkie, zalezy od zapiecia.
  2. To Omega, czego sie spodziewales? Lepiej nie patrz na to co robi Tag
  3. JLC, IWC czy Omega bez wzgledu na cene z metki zawsze bedzie jakosciowo JLC, IWC czy Omega 😉 Dobrze gadasz, dac Ci wodki trzeba 😉
  4. Tak moglbys napisac jesli bylby sprzedany na aukcji za te 10 razy mniej. Na razie mozna porownac jedynie ceny butikowe 😉
  5. Idac dalej Twoja logika, jeszcze lepiej bedzie ukrasc zegarek, niz stracic kilka stow kupujac podrobke 🙈
  6. Nie tylko To sie odbije na cenach wszystkich 5711, wiec strona zainteresowana sa wszyscy posiadacze 5711. Dlaczego dzis Hulk poszedl za 94 tys $? Dlaczego ktos zaplacil na aukcji 3,5 razy wiecej niz za zegarek na chrono24? Po pierwsze aby ruszyc rynek, po drugie jesli masz na stocku 20 Hulkow, a ich cena podniesie sie chociaz o 5 tys $ to gra jest warta swieczki. A... i nie, PP, Rolex i inne firmy nie placza z powodu tego co sie dzieje. Plakac moga tylko ludzie, ktorzy faktycznie chcieli zostac posiadaczami ww zegarkow.
  7. Niekoniecznie. Nie zdradze zadnej tajemnicy, ze PP wspolpracowalo z domami aukcyjnymi (w szczegolnosci z Antiquorum) pod koniec lat 80 tych i w latach 90tych. Celu i tego co udalo im sie osiagnac dzieki temu nie musze przedstawiac. Wiele firm probowalo powtorzyc ten sukces, niewielu sie udalo. Osobiscie nie sadze aby PP kupil ten zegarek, ale jestem pewien, ze PP w jakis sposob stal za jego wystawieniem na aukcji. Czy kupila go osoba prywatna czy firma...? Mogla to byc duza firma. Jutro bede wiedzial wiecej
  8. Jak mi sie wydaje Kolega pisal o tym kto sprzedawal i kupowal ww PP Tiffany i roznicy miedzy cena w butiku, a cena osiagnieta na aukcji
  9. Paweł Bohacz

    Narty biegowe na start

    Duzo zalezy od tego na ile sportowa rodzina jestescie, ile czasu bedziecie spedzac na biegowkach, czy Wam sie to spodoba itp. Jesli nigdy nie jezdziliscie to chyba lepiej bedzie wypozyczyc narty.
  10. Taki model maja od lat 90-tych. Natomiast w tym przypadku nie sadze aby sami go sobie kupili.
  11. No to zegnamy [emoji28] Tak, PP tak pakuje zegarki. Oczywiscie AD powinien otworzyc paczke i wlozyc go do pudelka. Mozliwe, ze fotka jest z butiku. Gdybys nadal powatpiewal czy zostaly juz wyslane do sprzedazy to mozesz miec okazje aby kupic jednego: https://www.phillips.com/detail/patek-philippe/NY080121/1T Stawiam na 2mln $ [emoji6]
  12. Tez nie mialem w rekach... ryzyk-fizyk [emoji23]
  13. Ja czytalem w internecie, ze po szczepionce ma sie bezpostwdni kontakt z Billem G. [emoji2955] Zawsze wierzysz we wszystko?
  14. Dzwonili do mnie z butiku, ale powiedzieli mi, ze za inny kolor tarczy musze doplacic 20 tys frankow. Oszaleli, nie dam sie naciagnac! Tarcza jak Kari, koperta jak FPJ - nope
  15. Nie wypowiem sie na temat cen, ale nie tknalbym tego egzemplarza ze wzgledu na koperte. Ktos w ciemnej piwnicy ja "polerowal"
  16. No to praktycznie nic nie masz. Odpuscilbym 🙂
  17. Paweł Bohacz

    pudełko od zegarka

    Najprawdopodobniej tak bylo. Tak jak i teraz sklepy lubia sie chwalic, ze sa przedstawicielem jakis marek, zapewne podobnie bylo wtedy. Stawiam, ze te pudelko do wszystkiego co sie w nim zmiescilo, w tym przypadku do serwetnikow.
  18. no zgadnij... widziales kiedys AP z krzywym bezelem? Nie? no wlasnie... 🙈
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.