Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mariusz Kowalczyk

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  649
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mariusz Kowalczyk

 1. Jeszcze 43 i już można na bazarek
 2. No nic, pozostaje mi poczekać Pewnie zamawiający mają priorytet w odpowiedziach. Adres e-mail, na który wysłałem wiadomość na pewno jest poprawny.
 3. Czy ma ktoś doświadczenia w komunikacji e-mail ze Stową? Wysłałem im zapytanie parę dni temu, ale do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Czy to normalne? Wiem, że mogę zadzwonić ale nie mówię po angielsku / niemiecku na tyle by swobodnie konwersować.
 4. Czy nie potrzebuje ktoś Casio GMW-B5000G-1ER? Kupiłem go przy okazji innych zakupów, ale nie potrzebuję kolejnego. Oddam po cenie zakupu: 1750zł + wysyłka do paczkomatu InPost lub pocztą polską. Zaraz wrzucę go na bazarek. https://www.casio-intl.com/asia/en/wat/watch_detail/GMW-B5000G-1/
 5. Chodzi ci o G-Shocki czy inne linie np. Edifice lub Oceanus?
 6. Ja brałem stąd: https://www.ebay.pl/itm/Casio-Oceanus-OCW-T200S-1AJF-Elegant-Bluetooth-Solar-Men-s-Watch-OCW-T200S-1A/293062446715?hash=item443be20e7b:g:FeIAAOSwLgFcwCv- 10 dnia od zamówienia odebrałem na poczcie.
 7. Można na to popatrzeć też od drugiej strony i spróbować samemu zrobić taki "przegląd". Ciekawe czy udałoby się wszystkim malkontentom taki zegarek poskładać z powrotem.
 8. Podziwiam ludzi, którym się "chce" tyle pisać Dobrze się czytało.
 9. Mam nadzieję, że wrócił w niepogorszonym stanie. Jaki teraz plan działania - będziesz dzwonił do Zibi?
 10. Z tego co kojarzę to o pozostawieniu czasu letniego bądź zimowego maja decydować parlamenty krajowe.
 11. Też się z tym spotkałem - najpewniejszy miejscem pozostaje dział "sprzedam" -> "poszukuję" na naszym forum. Szukasz jakiegoś konkretnego modelu?
 12. https://vratislavia-watches.com/language/pl/chronograf-wz-1-satelita/
 13. Witam, kiedyś szukałem VC Pro-Militari - teraz przewrotny los sprawił, że mam dwa - w tym jeden nieużywany. Gdyby ktoś szukał to oddam po kosztach. Pozdrawiam, Mariusz
 14. "Naprawiamy Zegary mechaniczne, dzięki czemu zabytkowe zegary powracają do życia." - naprawiamy, ale po konsultacji na forum
 15. Cześć, jak z perspektywy paru miesięcy oceniasz zakup? Dalej cieszy?
 16. U mnie proponują CASTROL EDGE 5W30 VW 504.00 / 507.00 a wiec spełniające ich normy. Przynajmniej taką pozycją jest na FV. Co rzeczywiście leją? Pewnie nigdy się nie dowiem
 17. Ja kupiłem samochód w lipcu zeszłego roku, zrobiłem pierwszą wymianę oleju po 2500km, a teraz planuję wymieniać nie rzadziej niż co 15.000km. 90% przebiegu to długie trasy (300-400km za 1 razem), reszta miasto. Wiadomo, że różnica w cenie oleju nie jest porażająca - zastanawia mnie bardziej czy na przegląd jest sens jechać z własną bańką oleju czy zaufać ASO w tej kwestii
 18. Panowie, w jakiej perspektywie przebiegu różnica w specyfikacji oleju będzie miała wpływ na stan silnika? Zakładając, że olej wymieniamy często (do 15.000km lub raz w roku) i trzymamy się markowych producentów - naprawdę będzie widać różnicę?
 19. Koledzy, pytałem już na bazarku, ale może tu będzie większy odzew - zdecydowanie kupię Vratislavia Conceptum CHRONOGRAF S.8 “Astronauta”. Ktoś, coś?
 20. Ja kiedyś używałem tlenku ceru. Poradzisz sobie nawet z Hardlexem Seiko
 21. https://www.horloge.nl/manuals/EN-4766.pdf To chyba ten mechanizm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.