Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

leoric

Użytkownik
 • Content Count

  987
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by leoric

 1. Te juz poprawili, ale sa jeszcze inne smaczki... Plac Sw. Mikolaja - Santa Claus Squere 😉
 2. Dziękuję również. Było tak ciekawie, że może i jakaś książka powstanie o tym 😉
 3. 8 Spotkanie Bielskiego Podstolika Zegarkowego za nami. Jak to ładnie ujął Tomasz: "Dzisiaj było dobre. Dzisiaj był ten dzień w roku, ten dzień taki wyjątkowy prawie jak gwiazdka" Dziękuję kolegom za spotkanie i do zobaczenia za rok.
 4. Potwierdzam, że spotkanie aktualne. Proszę o informację, że się wybieracie. W poniedziałek chcę podać w lokalu liczbę osób ilu nas będzie Na tą chwilę, ze wstępnych potwierdzeń, powinno nas być na spotkaniu 18 osób Do zobaczenia!
 5. Potwierdzam lokalizację: 8 SPOTKANIE ZEGARKOWE W BIELSKU-BIAŁEJ TERMIN: 31 lipca 2021 roku. Sobota Czekam na Was od 14:00 do 18:00 American Restaurant Bielsko-Biała Galeria SFERA I ul. Mostowa 5 Bielsko-Biała Szczegóły lokalu, menu itp: https://www.facebook.com/American.Restaurant.Bielsko Przybywajcie! Będę wdzięczny za wcześniejsze potwierdzenie, by wiedzieć ile osób się spodziewać!
 6. Mamy pierwszy komunikat w sprawie tegorocznego spotkania! Jeżeli "luzowanie" obostrzeń pozostanie w mocy, wszyscy się już zaszczepicie i będziecie mieli ochotę to wstępnie zapraszam: 8 SPOTKANIE ZEGARKOWE W BIELSKU-BIAŁEJ TERMIN: 31 lipca 2021 roku. Sobota godzina 14:00. Lokalizacja do potwierdzenia. Prosze dobrze planowac terminy wakacyjnych wyjazdów 😉 Zdjęcie z roku ubiegłego z "nieformalnego" spotkania nr 7 przeprowadzonego w znacznie okrojonym składzie...
 7. We all live in a Yellow Submarine 😉
 8. ... ale i tak wiadomo że "Seiko lepsze" 😛
 9. Mam i ja... Standardowo już na nowych paskach... Na razie zostanie na NATO... Muszę jednak przyznać, że to jest najlepszy pasek jaki miałem od VC. No i pierwsze dalsze zachwyty: -Chwyt, dokręcanie i praca koronki świetne. -Ten żółty jest idealny. BRAWO! -Szczotkowane powierzchnie pomiędzy i na powierzchni uszu przez całą kopertę naprawdę OK! -Ten pękaty bezel, którego się obawiałem nadaje mu właśnie tego charakteru jak nazwa... -Dawno już nie miałem zegarka z płaskim szafirowym szkiełkiem - tu pasuje idealnie. Dziękuję @QuadrifoglioVerde I pozostałym za świetny projekt i genialny zegarek!
 10. Po siedzeniu w domu mam juz ciążę spożywcza, jakis mundur w szafie znajde, a jako ze urodzony w latach 70tych to i przeszłość resortowa 😆
 11. Cytujac klasyka: "(...) skończyć gotowanie. Marsz na Sokal. Szczegóły w jutrzejszej prasie." 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.