Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jimmibaton

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    2045
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez jimmibaton

  1. Tego sprzedawcę znam z neta. Jest okay. Znam też pierwszego właściciela. Ten egzemplarz jest naprawdę w super stanie i aż żałuję, że wcześniej go nie kupiłem, bo był do wzięcia za 20k… Ale PAM1086 też cieszy [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Dzień dobry, przedmiotem sprzedaży jest bransoleta Rolex - model 7836. W zestawie wszystkie ogniwa. Stan bransolety oceniam na 5/10. Posiada niedoskonałości w postaci rysek i kilku krzywo zagiętych ogniw. Wprawne dłonie poradzą sobie z tym w kilka minut. Zapięcie pracuje bardzo dobrze. Więcej zdjęć wyślę na maila. Preferuję odbiór osobisty, choć nie wykluczam wysyłki. Cena: 2700 pln Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Zmiana paska [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Miałem oba. Obwód mojego nadgarstka wynosi 19,5 cm, i 41 wydawał się optycznie większym zegarkiem. Moim zdaniem ma trochę dziwne proporcje. BB58 to już inna bajka. To chyba najwygodniejszy diver, jaki miałem do tej pory. Jeśli nie masz nadgarstka większego niż 20 cm, to bierz BB 58. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Pożegnanie wakacji… Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Chyba lubi pomarańczowe paski [emoji28] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Dziaduszek z wnuczkiem [emoji12] W razie czego dziadek chce zmienić domek [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Omega DeVille Chronoscope Four Counters w forumowej skali 7/10. Zegarek na bardzo dobrym chodzie. Posiada delikatne ślady użytkowania na lunecie, które widoczne są pod odpowiednim kątem. Poza tym wygląda świetnie. Antracytowa tarcza z czarnymi totalizatorami oraz indeksy z białego złota wręcz hipnotyzują. Sprzedaję sam zegarek, bez papierów i pudła. Pasek nato od 007, widoczny na zdjęciach - gratis. Zegarek do obejrzenia w Lesznie. Cena: Realizacja Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Kiedyś to byli Omegi [emoji12] W razie czego jest do wzięcia [emoji6]
  16. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Kurczę blade… Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Pozdrawiamy! Ja i mój blady Rolo [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Pozdrowienia znad Bałtyku [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Mój kochany bladziak [emoji3590] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.