Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gibbons

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. jak widać poniżej w pewnych przypadkach przymiarka Mariny to nie jest zły pomysł
 2. Też się nad tym zastanawiałem, tylko na razie bez żadnej presji, jako że mój ma już niby ponad 5 lat ale chodzi bez zarzutu. Co się dowiedziałem, to to, że w moim mieście wojewódzkim na Wschodzie w zakładzie z kilkudziesięcioletnią tradycją nie byłoby z tym (mechanizm ETA) problemu.
 3. Miałem okazję ją przymierzyć ale jak na razie jeszcze się nie zdecydowałem. Będę ją rozważał jako następny zegarek do kolekcji z naciągiem manualnym, ale to w przyszłości.
 4. moim zdaniem nie ma tragedii (: może lepiej wygląda na nato czarno - szarym ale nie tak elegancko jak na tym pasku. zauważalnie niższa jest waga zestawu w porównaniu do bransolety co jest moim zdaniem dodatkowym plusem.
 5. Miałem to samo latem tamtego roku, oddałem do serwisu, wrócił naprawiony, ale nie dostałem informacji w czym był problem. Często używam bezela dlatego m.in. kupiłem taki zegarek. Po roku wystąpiło to samo (też latem). Tym razem na forum znalazłem poradę żeby dać go najpierw pod ciepłą wodę, żeby ruszyć bezel z miejsca a następnie potraktować preparatem SDU45 (olej silikonowy do uszczelek), który nabyłem na allegro (raczej nie poleca się preparatów typu WD40). Problem na razie ustąpił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.