Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Enkil

Stowarzyszenie
  • Liczba zawartości

    8907
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez Enkil

  1. Na start taki luźny wzór i pomysł do omówienia ki
  2. Moim zdaniem, pokazanie ruskim gestu przez pana Kozakiewicza w ich własnej stolicy po tym jak się ich pokonało to kwintesencja ducha polskości z czasów gdy te zegarki powstawały i jednocześnie nie odżegnuje się od ich pochodzenia. Gdy kolega wychodził z armii miał na chuście napisane fack of army - to dokładnie to samo. Nie twierdzę oczywiście że każdemu musi się to podobać, można wybrać dowolny wzór. Może raczej taki który nawiązywał by do naszego forum. To że zegarek jest Ruski każdy widzi ( jeśli się interesuje zegarkami ZSRR) . Pisanie na rusku "made in Poland" to to samo co pisanie tego na Chińczyku. Może np. na rusku dać tarczę z logo KMZiZ, lub jeszcze coś innego, związanego z naszym forum ?? Edycja albo np. każdy miał by zegarek z podziałką godzinową i własnym nickiem w miejscu logo?
  3. Nie mówię nie. Dla mnie ta tarcza jest tak zajedista że myślałem, że też się spodoba innym . Można np. zamówić amfibie na meranom, czy Komandirskie com. czy gdzie tam jeszcze, tylko będą droższe. Zrobienie tarczy z dowolnym wzorem to dla @MISTYK raczej żaden problem. Przeróbka polegała by tylko na przełożeniu tarczy, ewentualnie na oxydowaniu koperty. A jaki wzór tarczy? Może konkurs lub wybory. I czy w ogóle ktoś by się na to pisał?
  4. Może zapytam inaczej. Pomyślałem o zrobieniu serii zegarków z tą tarczą - tarcze ponumerowane od 1 do x? Podstawą dla zegarka jest komandir. Na zwykłym werku 2409. . Koperta pozbawiona chromu i oxydowana na czarno. Pasek każdy może sobie kupić ewentualnie proponował bym czarne NATO. Musiał bym kupić Zegarki, oraz zamówić tarcze u kolegi @MISTYK. Potem rozebrać Zegarki zrobić przegląd mechanizmu, usunąć chrom z koperty ( zakładam kupienie zegarków z przetarciami) lub zostawić chrom jeśli ktoś by tak wolał i złożyć wszystko z nową tarczą. Koszt takiego zegarka to było by około 400 zł zakładając, że zegarek uda się kupić za 100 zł. Czy były by osoby chętne na taki zakup?
  5. Widać doskonale czop w łożysku, na fotce może trochę słabo ale na żywo gwarantuję że widać
  6. Muszą się słuchać - mam czarny pas w karate ...
  7. To chyba te, ale dziś nie zmierzę bo wyjmując suwmiarkę narobię hałasu a bachorom kazałem spać
  8. Czy ktoś chciał by kupić taki zegarek? Numeracja limitowana od 1 do 12
  9. Wskazówki mam parami, więc wystarczy długość godzinowej, którą masz. Jutro popatrzę i dam znać.
  10. No raczej. Kamień jest łożyskiem a czop w nim ma się obracać. Inaczej po co by był kamień?
  11. Napisz jaka jest długość wskazówki godzinowej, prawdopodobnie mam kilkanaście kompletów. Zastanawiam się nad kupnem około 10 szt. komandirów, najlepiej złomu z przetartym chromem i zniszczonymi tarczami. Ewentualnie amfibii stalowych w automacie, ale w słabym stanie. Miałby ktoś w hurcie?
  12. Kozakiewicz we własnej osobie, w Moskwie w 1980 r.
  13. U mnie też limitka jest ich w sumie jedna sztuka VID_20231231_155654.mp4
  14. Cześć. Podpowie ktoś na szybko, co trzeba przycisnąć/przekręcić aby wyjąć wałek? Zegarek u znajomego, na żywo sam bym wypatrzył ale z fotki trudno jak nie zna się tego werku. Będę wdzięczny
  15. Mam je już tak długo, że pora ich już nie mieć.
  16. K43 na części Tarcza czystopol, mechanizm złotoust, balans wybrakowany. Cena 75 zł ??
  17. Enkil

    Jak wyglądamy?!

    Mistrz Polski kumite, wice Mistrz Polski kata, najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski P.Z.D.S.W. synek
  18. To pewnie ty byłeś tym co w dinozaury rzucał kamieniami...
  19. Trzeba było użyć rakiet A u mnie, w sobotę odbyło się cykliczne spotkanie w celu wypocenia wiadra płynów i nazbierania nowych siniaków. Było bardzo fajnie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.