Moim zdaniem, pokazanie ruskim gestu przez pana Kozakiewicza w ich własnej stolicy po tym jak się ich pokonało to kwintesencja ducha polskości z czasów gdy te zegarki powstawały i jednocześnie nie odżegnuje się od ich pochodzenia. Gdy kolega wychodził z armii miał na chuście napisane fack of army - to dokładnie to samo.
Nie twierdzę oczywiście że każdemu musi się to podobać, można wybrać dowolny wzór. Może raczej taki który nawiązywał by do naszego forum. To że zegarek jest Ruski każdy widzi ( jeśli się interesuje zegarkami ZSRR) . Pisanie na rusku "made in Poland" to to samo co pisanie tego na Chińczyku. Może np. na rusku dać tarczę z logo KMZiZ, lub jeszcze coś innego, związanego z naszym forum ??
Edycja albo np. każdy miał by zegarek z podziałką godzinową i własnym nickiem w miejscu logo?