Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Paweł Bury.

Użytkownik
  • Content Count

    9791
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    50

Everything posted by Paweł Bury.

  1. Witajcie Były takie czy to składak, bo tak mi ktoś napisał
  2. Stary valjoux 7750 zdecydowanie fajny i obok lemania 5100 to mój ulubiony mechanizm ze względu na bezawaryjnie działanie jak i układ na tarczy. Pytanie tylko czy w tym chrono nie siedzi Chinski klon 7750 ? Z wyglądu są identyczne. Te klony nowe po 500zł są
  3. Elegancko !!!! Czujesz się bardzo swobodnie przed kamerą a to sprawia że przyjemnie się słucha. Brawo !!! Dobra robota, spora kolekcja i zaje..... biurko !!
  4. Widziałem na fb wpis....... Do bani ..... kochane są, ale czas za szybko dla nich płynie. Mój dopiero co malutki do domu przywieziony a już 7 rok mu leci czyli połowa życia 😔
  5. To zapowiedź tylko? Jutro będzie całe? Dasz jakoś linka bo nie mam tej telewizji?
  6. Marzenie żony o starym drewnianym zegarze spełnione Jeeeaaaa !!!
  7. Tu nie chodzi o to ile ma lat bo ja znam chlopaka 15 lat z Legnicy co naprawia zegarki a uczy się przy moim koledze zegarmistrzu ale to jest mlody człowiek z wysokim poziomem kultury osobistej, kultury transakcji itd... naprawdę fajnie jest z nim porozmawiać. Z " naszym" Kacprem niestety jest spory problem, olewa wręcz użytkowników, nie odpowiada na wiadomości zasłaniając się szkołą, bo czasu brak itp... w transakcjach bardzo niewiarygodny, 3 krotnie zrobił mnie w balona zamawiając coś i potem jak kamień w wodę- zapytany co tam olewka, by po jakimś czasie próbować kolejnej transakcji oczywiście zawsze odroczonej w czasie z której później się nie wywiązuje. Tematy z nim były tutaj, na fejsbuku i co rusz ktoś coś Kiedyś skarżyłem się na Kacperka Piotrowi Hecke - Piotr bronił go, bo Piotr to dobry człowiek i każdemu zawsze szanse da, ale u mnie niestety Kacperek jest spalony. Jak się zmieni kiedyś to może.... Na razie nie.
  8. No to bardzo kiepska wiadomość , mlody człowiek, Wielka szkoda 😔
  9. Dziękuję za informację Nie wiedziałem o tym - ciekawe
  10. W zakładach pracy takie stały do podbijania kart
  11. Czołem Pany. Szukałem ale bez skutku Który to rok? Może miesiąc też się da określić? Seiko Jumbo
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.