Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gio

Użytkownik
 • Content Count

  1,559
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Gio

 1. Zapowiada się konkretne wydarzenie. Pięknie!
 2. Przyjechał 🙂 Z fajnym numerkiem limitacji w tej edycji. Sesja i recka w drodze.
 3. W tej edycji fajny numerek limitacji mi się trafił 🙂 Mega ciężko u mnie teraz z czasem, ale recenzja będzie za jakiś czas.
 4. Poprawcie proszę linki. Nie da się ściągnąć magazynu ani z "kafelka" z okładką na głównej stronie forum (wygasła ważność zasobu na WeTransfer), ani z linku w tym poście, bo nie ma takiej strony.
 5. Kurcze, jestem tak utopiony w ekstremalnie angażujący prywatny projekt, że nawet nie zorientowałem się że już po spotkaniu. Z tego co widzę było dość liczne. Bardzo fajnie. Mam nadzieję że za rok będę już uczestniczył 🙂
 6. Dają radę chłopaki z tymi edycjami rocznicowymi. Na bazie swoich regularnych projektów składają bardzo unikalne i ciekawe zegarki. Tarcza powinna być bajeczna na żywo. Jest zielona. Postaram się spełnić Wasze oczekiwania 😉 Edycji będzie 5, nie 6. Zostały dwa lata. Sprzedaż rozpoczęła się wczoraj. Poprzednia edycja rozeszła się w dwa tygodnie.
 7. Dramatyczna wiadomość. Mam nadzieję, że szlag jasny trafi tych złoczyńców.
 8. Jedyny egzemplarz jaki trafi do sieci dystrybucyjnej w Polsce jest już mój 😉 I w końcu ładne zdjęcia mu zrobili 🙂
 9. Dzięki Kolego! Aktualnie słabo się udzielam na forum, bo jestem totalnie pochłonięty dużym osobistym projektem, ale chętnie doradzę. No i wrócę też w końcu z nowymi zdjęciami 🙂
 10. To dlaczego rzucasz takimi oskarżeniami skoro nie potrafisz ich w żaden sposób uzasadnić?
 11. Co to znaczy "niemerytoryczny dział"? (To słowo pisze się razem) I kto zniechęcił te "setki aktywnych"?
 12. Krytycznie 🙂 To typowa masówka. Można znaleźć coś w miarę sensownego, ale Eger ma o wiele więcej do zaoferowania. Trzeba tylko ruszyć samemu do winnic. Bolyki, St. Andrea, Gal, Simon - to tylko kilka przykładów znanych mi osobiście.
 13. Odwiedziłem sąsiada w mieścinie po drugiej stronie szosy. Ta bateria na stole to był w zasadzie półmetek 🤦 Tak rozumiem enoturystykę. Wina z topowych tokajskich parceli, wybitnie gastronomiczne, a wytrawny Szamorodni to kosmos.
 14. Jeden z moich ulubionych zegarków.
 15. Zabrałem go na przejażdżkę. Chociaż w sumie to chyba przelotka 😀
 16. @Kieszonkowe Bardzo dziękuję za tak wspaniałą recenzję naszej wspólnej aktywności! Mam już dwa twarde punkty na liście zadań na kolejne spotkanie - czarny Rado i Twoje artefakty 🙂 Szykuj się 😉
 17. Nie macie pojęcia jaką frajdę sprawiają mi wyrazy Waszego zadowolenia ze spędzonego wspólnie czasu. Impreza zdecydowanie do powtórzenia! Ja dodam jeszcze podziękowanie dla jednej osoby - Pana Tomasza Kalarusa. Pan Tomasz jest emerytowanym fotografem, który wykonał wszystkie zdjęcia do wspomnianego wyżej katalogu. Zgodził się wziąć udział w naszym spotkaniu, opowiadał o tym w jakich warunkach pracował kilka lat (!) nad dokumentacją fotograficzną ponad 200 (!) skatalogowanych zegarów. Pomagał mu w tym nasz kolega Zenek. Rozmawialiśmy o specyfice fotografii dokumentacyjnej i różnicach w odniesieniu do naszych bardziej artystycznych zabaw z fotografią. Pan Tomasz ujął mnie swoim podejściem do fotografii dokumentacyjnej - z jednej strony mocno produktowej, ale według niego mającej również pokazywać ducha przedmiotu będącego tworem ludzkich rąk. Pięknie o tym mówił. Spotkanie i rozmowa z Panem Tomaszem - niezwykle ciepłym i skromnym człowiekiem, a przy tym wysokiej klasy fachowcem - były bardzo wartościowym elementem naszej sobotniej imprezy. Postaram się zaprosić go znów jeśli uda nam się zrealizować nasze plany i zorganizować kolejne warsztaty.
 18. Moje propozycje. Wszystkie na Ashford w bardzo dobrych cenach w odniesieniu do zdefiniowanego przez Ciebie budżetu.
 19. To się akurat przydaje w górach albo na trasie biegu 😉
 20. W sobotę 10 września spotkaliśmy się w znakomitym gronie w samym sercu krakowskiego Starego Miasta na warsztatach z kilkoma atrakcjami, z których jedną było prowadzone przeze mnie, wspólne warsztatowe fotografowanie zegarków uczestników spotkania. Spędziliśmy czas w rewelacyjnej atmosferze, a efektem fotograficznych zabaw są pokazane tutaj zdjęcia. Knujemy już jak zorganizować kolejne spotkania w naszym pięknym mieście, więc zostańcie zatuńczykowani jak to mawia młodzież, bo pewnie w perspektywie kilku miesięcy będzie szansa znów się potkać 😉 Link do wątku w dziale Warsztaty:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.