Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. egzo18

    Wybór pióra.

    Popatrz sobie na pelinana m 205. Kompletnie nie znam tych piór co podałeś
  2. egzo18

    Wybór pióra.

    Wyceluj w pilota justusa Ja jak kupowałem caplessa, to rozważałem też dialog 3. Ale pilot wygrał
  3. egzo18

    Wybór pióra.

    Lamy, to nie tylko pastiki. Al stat, lamy 2000 metal, lamy dialog 3 I pewnie jeszcze coś.
  4. Strasznie by mi było szkoda tak obręczy w wodę wpakować. Brud pod nyplami itp. Lubię jeździć w błocie, ale klimaty xc i błotniki psują zabawę
  5. Jak tak patrzę na tego fula, to aż mnie ciary przychodzą do czego taki rower może być zdolny w terenie
  6. No ja samochodem tyle w rok nie zrobię :) Rowerem jak mi siądzie, to max 4000 rok. Ten sezon zamknąłem z przebiegiem około 2000km od marca, do października. Z czego jakieś 1700 w wakacje - połowa maja do października. Pewnie jeszcze coś dokręce, ale to będą śladowe ilości
  7. Takich stron jest na kopy. Również polskich niestety.
  8. Ja najwięcej zrobiłem jednorazowo w tym sezonie 60 km.
  9. A przypatrz się na przednie koło? Mi to na rolkę wygląda tylko faktycznie linki nie widzę https://www.narowery.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_fae2ad334c6d576a7ae296b579c2b955.jpg A przypatrz się na przednie koło? Mi to na rolkę wygląda tylko faktycznie linki nie widzę Tak. Rolka i to podpięta. Jedna linka na przerzutkę, druga do rolki. Z tyłu " kontra " prawdopodobnie a to coś przypominające hamulec V, to blokada tylnego koła
  10. Trochę mało tych kilometrów zrobił Czy tam z przodu jest hamulce rolkowy?
  11. Nie ma to jak lisek wiem co mówię. Nawet dość podstawowe wersje jak moja.
  12. Nic nie sypie. Miękki jak guma (brak sztywności bocznej) Łapiemy koło między nogi, kręcimy kierownicą, a to się gnie. Nieprzyzwoicie drogi, za tyle można mieć znwcznie lepszą konstrukcję ( fox, inny rs, nawet lefty) . Ten wideł, to taki jak by to ująć, szpanerski produkt rs, ładne i tyle. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  13. Rockshox rs1, jak go widzę, to mnie skręca. Badziew jakich mało.
  14. Damper wysoko mniej łapie błoto. Generalnie umieszczenie dampera zależy od kunstrukcji ramy, żeby nie bujał podczas pedałowania, a dobrze zbierał
  15. Fajniutki giant. Dlaczego dopóki nie będzie śniegu? No może tak do minus 10 jeszcze pośmigam. Potem już nie. Słabe zdrowie mam Pojedzie się po sniegu w las. http://static1.redcart.pl/templates/images/thumb/13014/432/600/pl/0/templates/images/products/13014/026442eece2ed31d4e0d8364ac33f54e.jpg
  16. A ja jestem dumny z samodzielnej wymiany przewodu hydraulicznego
  17. Wycierają się wręcz w oczach. Tak jak pisałem wyżej w tej cenie, to esi. Bezkonkurencyjne. I one są silikonowe.
  18. Nie bierz gąbek. W tym budżecie, to polecam esi. Dużo ze mną przeszły. Różne rozmiary, kolory, bardzo wygodne. Mój gt już w pełni złożony. Przewód założony, skrócony i zalany. Teraz tylko śmigać dopóki śniegu nie będzie.
  19. Aktualnie mam gripy odi ag1 Wcześniej miałem esi. Oba polecam odi łatwiej zdjąć
  20. Przeciek był dość niewidoczy. Ale jak był przeciek, to pewnie było i powietrze. Jak by się podgrzał na zjeździe to mogło by być dość do nagłej utraty mocy. ( Bąbel powietrza się rozszerzy od ciepła i klamka zapadnięta i kaplica. Nie mamy hamulca) Ja uwielbiam się wpakować do lasu po ulewie. Rower oczywiście potem do gruntownego mycia, o sobie nie mówię. Ale jaka frajda i widzisz co potrafisz, jak Ci się rower slizga
  21. Taaa, a potem na zjeździe jakimś leśnym bym zębów w krzakach szukał
  22. A ja siedzę w domu.... I czekam na przewód hamulcowy.
  23. Guzik prawda. Avid bb5, avid bb7 wymagają nieznacznie większej siły niż hydraulika. Ale jak ten potworek ma coś innego, to możesz mieć rację.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.