Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Nóż

    O porcelanowy podsunąłeś dobry pomysł. Wyp.... ę starej herbaty(sam nie piję) i mam kolejną skrzyneczkę. Tantiemy jakieś za pomysł sobie życzysz? 😁
  2. loco50

    Nóż

    Tak, pianka akustyczna. 50x50 cm, grubość 5 cm. W cenie 15 PLN na alledrogo.
  3. loco50

    Nóż

    Pomysłowy Dobromir. Małym kosztem i skrzyneczka jest😁
  4. Trzeba żonę od czasu do czasu pogłaskać, żeby się nie odzwyczaiła.
  5. loco50

    Nóż

    No, pożar to poważna sprawa😁
  6. loco50

    Nóż

    Burns, zamyka się normalnie (cokolwiek by to znaczyło) natomiast wyskakuje z lekkim oporem.
  7. loco50

    Nóż

    No dobra. Daję drugiego. Ale o czym tu gadać? 😁
  8. loco50

    Nóż

    Mrovka, lubię trochę powkurzać, stąd te pudełka. Burns, nie😁 Nudziłem się któregoś wieczora i łaziłem po necie. Wszedłem na militaria, żeby obejrzeć kurtki Alphy i nieopatrznie zahaczyłem o noże. Wypatrzyłem tam Maserina, a że lubieje włoskie nożyki i na ciekawego w moim typie Maserina polowałem już długo biłem się z myślami całe 2...minuty😁. Powiem Panom tak (Paniom też jeśli tu zaglądaja😁😁) - tu nie ma wodotrysków i fajerwerków, nie ma, kręcących się w kółko łożysk ani kling otwierających się od samego patrzenia 😁. To jest kawał porządnego chamskiego noża do chamskiej roboty. Okładki z micarty wyprawionej na grubo, nie tak elegancko gładko jak w PM 2 Burnsa😁. W łapie leży super. Jestem bardzo zadowolony, podoba mnie się on😁
  9. loco50

    Nóż

    Moim zdaniem bardzo przyzwoity nóż. Mi bardzo podoba się jego wygląd, zwłaszcza zestawienie kolorów. Minusy, jeśli je można nazwać minusami-to właśnie kolor klingi( przy intensywnym używaniu stanie się ona nieladna😁) i bardziej pękata rękojeść, zwłaszcza w zestawieniu z tytanowymi" płaskownikami😁, która może trochę bardziej odznaczać się w kieszeni, szczególnie streczowych rurek🤣🤣🤣.
  10. loco50

    Nóż

    Dorosły
  11. loco50

    Nóż

    Tak to Pentagon. Chyba jeszcze jest cały czarny, ups sorry, afro 😁. A do nabycia w drodze kupna w CQB. Ja go bardzo lubię. Świetnie wyprofilowana, przyjemna w dotyku i dobrze leżąca rękojeść. Lekko działająca mechanika. Można szybko złożyć grawitacyjnie ostrze po cofnięciu kołka blokady. No i nie pizdryk😁😁 Ja go bardzo lubię. Świetnie wyprofilowana, przyjemna w dotyku i dobrze leżąca rękojeść. Lekko działająca mechanika. Można szybko złożyć grawitacyjnie ostrze po cofnięciu kołka blokady. No i nie pizdryk😁😁
  12. loco50

    Nóż

    Ja nie umiem. To córka pyka fajne fotki.
  13. loco50

    Nóż

    W fabryce być moze😁
  14. loco50

    Nóż

    Zdecydowanie jestem za pierwszą wersją 😁
  15. loco50

    Nóż

    Mrovka ja swoje Alphy(MA 1, N3B i N2B) ściągam z uesej. Oryginały😁. Miałem N3B, chyba Miltecu i... już nie chcę. Z zasady i dla lepszego samopoczucia nie kupuję podrób. Mariusz, a za ile odstępne😁?
  16. loco50

    Perfumy

    A to wszystko w porządku. Już się martwiłem 😁
  17. loco50

    Perfumy

    Łukaszu, nie poznaję. A gdzie żeński faktor? 😁 😁 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.