Ale nie AUS 8,tylko D2
Jak drożej to można to
https://cqb.pl/green-p-12091.html
Lub to
https://noze-swiata.pl/skladane/4865-noz-kershaw-link-1776olsw-20cv-sklep-krakow.html
Ale geralnie do tyrania to szczurek. Będzie Pan zadowolony😁
Hmm, jakby Ci to powiedzieć? To był trening pracy na broni, skladu, szybkości oddania strzałów do dwóch celów. Takie abecadło, taka rozgrzewka. Później strzelaliśmy na dłuższe dystanse, w ruchu, z przeladowaniem, zza przesłon, ze zmianą broni.
Ruger dedykowanych nie ma. A w Polsce dlatego nie ma u sprzedawców bo w Europie nigdzie nie ma. Tu pasuje np od Siga MCX, ale w sklepach nie ma. Nawet u Brownellsa. Kolega ma zasięgnąć info u Szustera.
Złamałem się😁. Miało być co innego.
Kawał porządnego sk... a😁. Świetnie wyważony, doskonale leży w ręce.Jedyny mały minusik to trochę odstający klips, który nieznacznie uwiera mnie w kłębik palca piątego przy mocnym chwycie. Da się to przeżyć. Trafiony zakup, świetny nóż.
Mi O. kojarzy się z moją młodością durną i chmurną 😁, ze studiami. To był koniec lat 80 - tych, 88,89 może 90 kiedy skądś go zdobyłem. Miał dwa plusy-1.pachniało się na bogato ,2.wszystkie laski kiedy mnie obwąchiwały miały mokre majtki🤣🤣🤣🤣.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.