Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Nóż

    Burns, dobrze prawisz😁
  2. loco50

    Nóż

    Ale nie AUS 8,tylko D2 Jak drożej to można to https://cqb.pl/green-p-12091.html Lub to https://noze-swiata.pl/skladane/4865-noz-kershaw-link-1776olsw-20cv-sklep-krakow.html Ale geralnie do tyrania to szczurek. Będzie Pan zadowolony😁
  3. loco50

    Nóż

    RAT 1 w D2 , a jesli nie RAT 1 to RAT 1 w D2 😁😁
  4. Wojtunik nie popuszcza. Ruszyli mu rodzinę. Myślę, że to nie był dobry pomysł.
  5. Hmm, jakby Ci to powiedzieć? To był trening pracy na broni, skladu, szybkości oddania strzałów do dwóch celów. Takie abecadło, taka rozgrzewka. Później strzelaliśmy na dłuższe dystanse, w ruchu, z przeladowaniem, zza przesłon, ze zmianą broni.
  6. Ciekawe kto następny?Kto utopi się w umywalce podczas golenia albo ulegnie wypadkowi na oślej łączce?
  7. https://www.google.com/amp/s/amp.tvn24.pl/polska/pegasus-zmarl-dyrektor-z-cba-ktory-wprowadzal-i-nadzorowal-system-do-inwigilacji-5568680
  8. loco50

    Perfumy

    Szeregowy, z czym wam się kojarzy chusteczka do nosa? Z d*pą, panie pułkowniku. A dlaczego z d*pą, szeregowy? Bo mi się wszystko z d*pą kojarzy 😁
  9. loco50

    Nóż

    A kto bogatemu zabroni? 🤣🤣🤣
  10. loco50

    Nóż

    O tym Work Sharpie
  11. loco50

    Nóż

    Też o nim myślałem
  12. loco50

    Nóż

    Bardzo porządny
  13. Pracuję na importem prywatnym😁. Jak nie wyjdzie to będę polował w Polsce na tą od Siga
  14. loco50

    Perfumy

    Łukaszu, jakieś skojarzenia, wspomnienia🤣🤣🤣🤣?
  15. Ruger dedykowanych nie ma. A w Polsce dlatego nie ma u sprzedawców bo w Europie nigdzie nie ma. Tu pasuje np od Siga MCX, ale w sklepach nie ma. Nawet u Brownellsa. Kolega ma zasięgnąć info u Szustera.
  16. Zadra, kombinuję z kolbami. Na chwilę obecną w Polsce nikt nie ma. Coś spróbuję zza wody. Mkl1, zazdraszczam.
  17. loco50

    Nóż

    Burns, fajny pomysł. Zajrzę do Kolby bo kolimator muszę kupić do mojego nowego strzeladła. Duży i mały brat
  18. loco50

    Nóż

    Mariusz, nie wymyślaj 😁😁
  19. loco50

    Nóż

    Złamałem się😁. Miało być co innego. Kawał porządnego sk... a😁. Świetnie wyważony, doskonale leży w ręce.Jedyny mały minusik to trochę odstający klips, który nieznacznie uwiera mnie w kłębik palca piątego przy mocnym chwycie. Da się to przeżyć. Trafiony zakup, świetny nóż.
  20. loco50

    Perfumy

    Mi O. kojarzy się z moją młodością durną i chmurną 😁, ze studiami. To był koniec lat 80 - tych, 88,89 może 90 kiedy skądś go zdobyłem. Miał dwa plusy-1.pachniało się na bogato ,2.wszystkie laski kiedy mnie obwąchiwały miały mokre majtki🤣🤣🤣🤣.
  21. Krakus, fajny pomysł. Muszę go przetestować. Też nam taką szklankę na mleko😁, puszcze przez nią wodę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.