Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Nóż

    Ostatnia dostawa😁
  2. loco50

    Nóż

    Lub Benchmade SOCP😁😁
  3. loco50

    Nóż

    Maariusz, na pierwszy nóż do wszystkiego weź RAT 1 w D2.
  4. loco50

    Teorie spiskowe

    A codzień 500+ do czarnych worków. Nie rusza to Was sceptyków dyskutantów, np MasterMind w ogóle? To nie statystyka!To czyjś ojciec, matka, syn, żona. To tragedie rodzinne, to to d*py święta. Ja to przeżyłem rok temu kiedy 9.11 umarł na covida mój Tata, wspaniały człowiek. A antyszczepy w koło to samo-wolność, nie ma wirusa, szczepionki to zło. Jak można być tak tępym, żeby nie rozumieć, że szczepionki ratują życie.
  5. loco50

    Nóż

    Zarówno Hissatsu jak Otonashi to są noże bojowe. Ukłuć i uciec. Więc o użyteczności cywilnej nie dyskutujmy. Argumentem przemawiającym za zakupem jest hasło-podoba się lub nie.
  6. loco50

    Nóż

    Źle postawione pytanie. Powinno być czy Cię stać na wydanie pińcet plus 😁. Ja go mam, fajny nożyk, ale uważam, że nie jest tyle warty.
  7. loco50

    Teorie spiskowe

    Trzeba być twardym, nie miętkim. Do samego końca. Mojego lub jej😁
  8. loco50

    Teorie spiskowe

    -mrovka- co powiem na temat tej dziewczyny, o której pisałeś? Po prostu tępa dzida, żeby nie napisać dosadniej. Ale to nie ma związku z odpowiedzialnością zaszczepionych. Ta po prostu była c*pa i tyle.
  9. loco50

    Teorie spiskowe

    Pany, sceptycy, niewierzący, anty itd-nie przemawia do Was te ponad pięćset zgonów dziennie?I to nie schorowanych dziadków ale młodych, w sile wieku ludzi. Ile ma umierać? Tysiąc, dwa, pięć tysięcy? Gros zgonów to ludzie nieszczepieni. I skończcie powielać te brednie, że zaszczepiony miał w ogóle nie chorować. Nikt tak nie mówił. Szczepionki chronią przed ciężkim przebiegiem i zgonem,a w szerszym zakresie przed zapchaniem się systemu ochrony zdrowia. A tak na marginesie do wszystkich dyskutantów-chce Wam się jeszcze tak w koło p.... ć o covidzie i szczepionkach. Nieprzekonanych się nie przekoma (no chyba, że się miną z panią z kosą dość blisko, oj jak się wtedy zmienia optyka😁, diametralnie). Przekonani wiedzą swoje. Z racją jest jak z du. ą - każdy ma swoją. Może by tak o czymś innym pogadać?
  10. loco50

    Jak nie jeść słodyczy?

    A ja jak nie trawię dewotów(nie mówię o Tobie bo Cię nie znam) to bawią mnie dobre żarty ze wszystkich i wszystkiego. Nie mam tematów tabu. A tak na marginesie. Które to takie niesmaczne żarty z religii?
  11. loco50

    Nóż

    Microtech jak Microtech. Z pewnością cud, miód i orzeszki. Ale jak pisałem nie jestem fanem pstrykadełek. Natomiast ta zetka mnie ciekawi ogromnie. A jakie trzecie pudełeczko?
  12. loco50

    Nóż

    Canis super, Yo trochę klocek, ale ja mam duża łapę. W mojej leży przyzwoicie, ale w mniejszej ręce może być problem
  13. loco50

    Nóż

    Zgadniesz w ciemno 😁
  14. loco50

    Nóż

    Fakt, od d... y strony nie zrobiłem fotkj
  15. loco50

    Nóż

    Lubię crkt
  16. loco50

    Nóż

    Piszą, że z G10. Ale gdzie to ni chu, chu nie wiem 😁 A tu drugi
  17. loco50

    Nóż

    Pierwszy
  18. loco50

    Nóż

    Dwa fajne ciekawe, zadziwiająco przyzwoicie wykonane nożyki w zielonych pudełeczkach 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.