Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. signal-2021-12-24-11-36-40-629.mp4
  2. loco50

    Jak wyglądamy?!

    Lata się chce
  3. Cztery trzy? Duży? Eee, tam😁😁😁😁. Ale ładny jest naprawdę. Na żywo cud, miód i orzeszki.
  4. Dziękuję, ale w klubie już jestem. Jednego icka już mam od dawna.
  5. loco50

    Nóż

    Może i tak. Ale jak trzymasz całą łapą to nie ściskasz wybiórczo na środku 😁 Poza tym ja mam duża łapę. Jak chwycę to palce kończą się na górnej krawędzi🤣🤣 Nie każdy manix. No te moje nie są miękkie. Natomiast miękki mam merbau w holu. . Piękne dechy ale o dziwo miękkie. Jakaś Grande Lipa😁
  6. loco50

    Nóż

    Okładziny sztywne, grube. Zostaje w szufladzie.
  7. loco50

    Nóż

    Victorinox w każdej postaci do mnie nie gada. Taki transformers.
  8. loco50

    Nóż

    Proszszsz😁
  9. loco50

    Nóż

    Burns, tak Ti ubrany w skarpetę und 20CV Porcelanowy, w punkt. Genovese, Stick Gray
  10. loco50

    Nóż

    I żeby nie było, że się czepiam. To porządny nóż, dobrze wykonany i leżący w ręce, dobrze wyważony ze świetną mechaniką. Podoba mi się i zostanie w kolekcji, ale trochę za ubogo wygląda zwłaszcza w zestawieniu z aurą wyjątkowości jaką roztarczają PR-owcy z WE.
  11. loco50

    Nóż

    PM3 kupiłem do "mania". Dragonfly przy nim to totalny mikrus. PM 3 ma dorosłą rękojeść tylko klinga krótka. A Dragonfly jest cały maly😁. Tak, w tym WE to micarta. Na żywo wygląda to lepiej, kolorystyka bardziej żywa. Natomiast czy mocno odbiega jakością od dużo tańszych Civivi, które mam? Dyskutowałbym. Bestechy które mam to full tytan. Wyglądają bogaciej😁😁
  12. loco50

    Nóż

    Pizdryk. Ale poręczny i sympatyczny 😁 Chińczyk. Akurat ten model na kolana nie rzucił. Mechanika super, w ręce leży bardzo dobrze, ale... Nie żebym się czepiał ale oczekiwałem fajerwerków 😁
  13. loco50

    Nóż

    Nie miałem małego pajączka to "wziełem" 😁
  14. loco50

    Nóż

    Porcelanowy, tak to 0707.Mechanika trochę rozczarowuje. Porcelanowy, tak to 0707.Mechanika trochę rozczarowuje.
  15. loco50

    Nóż

    Trzech smuklaków. Każdy z innej bajki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.