Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. Wczoraj po południu odebrany ze sklepu. Muszę go ukompletować i wtedy będą testy. Zakup oparty na testach z YouTube😁
  2. Powiem Panom (i Paniom też jeśli to czytają) rzecz niepoprawną politycznie-Jura jest przereklamowana. Parę miesięcy temu nie słuchając przestróg Pana z serwisu, który mi mówił, że jest sporo napraw Jury i skuszony legendami o tej marce kupiłem J6 Piano White. Miałem już dość kłopotów Siemensem EQ5 (inna sprawa, że chłop uczciwie popracował) zdecydowałem się na J. Wydałem uj kasy i po pierwszych ochach i achach, kiedy minął szok bojowy😁 doszedłem do wniosku, że jedyną rzeczą klasową to jest wygląd. Tu rzeczywiście nie ma do czego się przyczepić. Natomiast użytkowo jest, hmmm, tak sobie. Pomijam nie dramatycznie wielki wybór napojów - ja jestem prosty chlopak, więc wystarcza mi prosta kawa i espresso 😁. Chodzi bardziej o technikalia. Nastawiałem się, że ta maszyna będzie w miarę mało obsługowa. Po doświadczeniach z Siemensem, gdzie co jakiś czas trzeba było wyjmować, kąpać, suszyć i smarować zaparzacz liczyłem tylko na serwis pod tytułem - co jakiś czas wrzuć pigułkę😁. A tak do końca nie jest. Zacznę od systemu mlecznego. Nie wystarczy tylko płukanie za każdym razem. Przy intensywnym tworzeniu napojów z mlekiem jest to za mało. Ja nie piję żadnych latte, cappuccino czy innych tego typu majonezów ale moja stara na potęgę. I to nie jest jakaś kawa z mlekiem tylko mleko z naparstkiem kawy😁. Cały czas się zastanawiam po co ona marnuje dobrą kawę? 😁. Ale do rzeczy - żeby spieniacz działał ok przy takiej ilości mleka, tak jak pisałem, nie wystarczy płukanie i regularne rozbieranie i mycie. Praktycznie co dwa-trzy dni trzeba czyścić system przy użyciu jurowskiego płynu bo inaczej zero spieniania. To samo jeśli chodzi o czyszczenie. Nie wystarczy czyścić zgodnie z komunikatami serwisowymi. Trzeba częściej wrzucać pigułkę. Inaczej zaczyna się zaparzacz brudzić i np wysypuje resztki zmielonej ale nie zaparzonej kawy na tackę. Raz zdarzyła mi się nawet sytuacja, że miałem zapchany wlot pojemnika na kawę zmieloną, mimo, że nie używam. Musiałem przepchać, żeby móc wrzucić tabletkę czyszczącą. Tak więc uczucia mam mieszane. Tak jak góral czy ma iść na poprawiny wesela😁😁
  3. loco50

    Perfumy

    U mnie O. od CK to sentymentalna pozycja obowiązkowa.
  4. loco50

    Nóż

    U mnie taki Shogun
  5. Ruger PC Charger 9 mm. Na razie golas. Jeszcze poszukam kolby za wodą bo u nas cienko. I jakiś mały kolimator i można świat doganiać😁
  6. loco50

    Nóż

    No bardzo ładnie. O takiej też myślałem, ale doszedłem do wniosku, że piramidki będą bardziej stabilnie trzymać.
  7. Kolejny dziwoląg w mojej szafie😁
  8. loco50

    Nóż

    Nie Czyli taki "chłit martentindowy" 😁. Znaczy się kant.
  9. loco50

    Nóż

    Który? Tak z ciekawości pytam, bo zazwyczaj na militaria jest drogo.
  10. loco50

    Nóż

    knives.pl
  11. loco50

    Nóż

    Nic. "Patrzałem" tylko. Zet Team
  12. loco50

    Nóż

    Na Nożach Świata 6% mniej na ZT. Co prawda mało nożyków ale może komuś coś wpadnie. +5% za kod tak więc 11% w dół.
  13. loco50

    Nóż

    Bestech Tercel. Leży w łapie ok, pewny chwyt, świetna mechanika.
  14. loco50

    Nóż

    No ładny, ładny ale nie skusze się. 😁
  15. loco50

    Nóż

    Zasygnalizowane wcześniej Bogusie fajne. I ten w węglu i ten alu, ale.... Ale tysiąc monet?
  16. loco50

    Perfumy

    Taaa, benzyny a chyba bardziej dizelka 😁 w F jest sporo. Ja dziś tak, ale to bardziej letniak
  17. loco50

    Nóż

    Mój tak nie śmiga. Inna sprawa, że w walizce ciężko smigac😁😁 Mój tak nie śmiga. Inna sprawa, że w walizce ciężko smigac😁😁
  18. loco50

    Perfumy

    Tylko to już nie jest stary poczciwy F
  19. loco50

    Perfumy

    Fawrenchajt, platynowy samolub i tadek łapiduch.
  20. loco50

    Perfumy

    Do mnie też 4 klasyki ido😁
  21. loco50

    Nóż

    O porcelanowy podsunąłeś dobry pomysł. Wyp.... ę starej herbaty(sam nie piję) i mam kolejną skrzyneczkę. Tantiemy jakieś za pomysł sobie życzysz? 😁
  22. loco50

    Nóż

    Tak, pianka akustyczna. 50x50 cm, grubość 5 cm. W cenie 15 PLN na alledrogo.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.