Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2026
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Nóż

    Mario, Adamas jest do wzięcia z ogłoszenia powyżej.
  2. Ruskie to jednak "umią" 😁 signal-2022-02-01-13-12-21-779.mp4
  3. Kolejna część układanki przyszla
  4. loco50

    Nóż

    Jeśli ZT to 640😁 Ale weź WE. ZT wszyscy mają i znają, tak jak Spyderco. WE mało kto zna i jeszcze mniej go ma, no oprócz mnie, ale to się nie liczy😁😁😁. A jak Ci nie podejdzie to będziemy negocjować. A na serio to 640.
  5. loco50

    Nóż

    Tam z kodem to ciężko.
  6. loco50

    Nóż

    Ja nie strzelam LR, nie umiem. To mkl1 kilometrówki zalicza 😀
  7. loco50

    Nóż

    Z krótszą lufą 😁
  8. loco50

    Nóż

    Nie mam takiej dużej szafy😁
  9. loco50

    Nóż

    Na żywo nie taki niebieski ten Beacon
  10. loco50

    Nóż

    Burns, dziękuję za info. Mario, tego mam. Przyzwoity, na kolana nie rzuca, ale to jest poprawny nóż.
  11. loco50

    Nóż

    Pany, co z Shargiem się dzieje? Pokazuje, że wszystkie noże niedostępne.
  12. loco50

    Nóż

    Mariusz sub fajny. Na CQB mają takie bez pstrokatych okładzin. Moim zdaniem ładniejsze. Niestety rozczaruje Cię, ale nie przejmę bo na chwilę obecną robię odwyk 😁 od noży. Muszę dokończyć apgrejd mojego nowego strzeladła a to też ciągnie PLN-y.
  13. loco50

    Nóż

    Mariusz, ni mom😁. Ale generalnie te WE jakościowo są ok. Dobrze spasowane, ładnie klikają.
  14. Mam takie cudo o nazwie żółtnica pomarańczowa, krzew lub małe drzewko, które tak naprawdę w moich stronach nie powinno rosnąć ale jakoś daje radę. Ma takie kolce, że od samego patrzenia można się podrapać. W czasach zdobywania dzikiego zachodu było używane przez hodowców bydła na ogrodzenia zamiast drutu kolczastego. Nie było szansy, żeby coś przeszło. A ja sadziłem pod nią paprocie i stąd te sznyty 😁
  15. loco50

    Nóż

    Noooo, Burns, fabryka się chowa 😁
  16. loco50

    Nóż

    Że co? Że nie tną noże ostrzone tym? 😁 😁
  17. Mówisz o tych zadrapaniach? Krzaki podczas prac ogrodowych mnie napadły 😁.
  18. loco50

    Nóż

    Chciałbym
  19. Jak ma się szybki palec to czasami wyjdzie maschingewehr😁.
  20. Początek "ciuningu" 😁. Wymienione gniazdo na magi Glocka, więc można było dokupić długiego 😁. Z Militaria idzie kompensator Strike Industries a na Brownellsie cudem trafiona (już tracilem nadzieję) i zamówiona kolba składana na szynę picatinny Midwest Industries. Potem jeszcze koli i bach, bach, bach.
  21. loco50

    Nóż

    Mnie ten Martin też chodzi po głowie, ale te wzorzyste okładziny....
  22. loco50

    Perfumy

    GGA to stary skórzany oficerski pas. Albo siodło😁. W mojej pierwszej piątce, ba nawet trójce.
  23. loco50

    Nóż

    Burns, w punkt. Najfajniejsze PM 2
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.