Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2024
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Nóż

    A nie znam się na chińskich zegarkach. Z resztą nie znam w ogóle na zegarkach.A na Ali nie kupuję bo nie lubię czekać. W ojczyznie naszej pięknej nabyte😁. Są takie do tyrania i są takie do mania, oglądania i klikania.
  2. loco50

    Nóż

    No znów złamałem swoje zasady i kliknąłem dwóch chinoli. Słabnie mi charakter na starość 😁
  3. Cordi, o czym? Wygląda mi to na jakąś Rodezję, Angolę?
  4. loco50

    Teorie spiskowe

    Kreml i jego polska agentura.
  5. loco50

    Teorie spiskowe

    No jak to czyja? Tuska. I Ruskich. A tak na marginesie-gdzie można kupić Wina Tuska😁? Chętnie bym spróbował chociaż nie jestem znawcą win😁😁
  6. loco50

    Nóż

    Co Ty Mariusz, hurtownik? 😁
  7. loco50

    Nóż

    Czeba, czeba. Już jest cel😁 A czekam jeszcze na zwrot za Vipera Orso. Wczoraj przypomniałem się Shargowi.
  8. loco50

    Jak wyglądamy?!

    Nooo, bardzo ładny mężczyzna.
  9. Żeby zakończyć tą bezcelową i bezsensowną dyskusję wrzucam fotkę amunicji różnych typów i różnych producentów. Pokaz mi chociaż jedno opakowanie gdzie jest napisane że jest to amunicja KALIBRU.....
  10. Przepraszam Cię Zeno bardzo. Ja podobnie jak mkl1 nie znam się. A broń widziałem w TV jak Bruce Willis z czegoś tam strzelał. Poza tym. Po co mieszasz broń kulową z gładką lufą?Przecież tam kaliber jest wagomiarowy. Chłopie poczytaj sobie co to jest.
  11. loco50

    Nóż

    Straszny brzydal😁😁 Jakoś w internetach wyglądał "lepij" 😁
  12. Zeno, abstrahując od tekstu. Kaliber to jest średnica przewodu lufy mierzona w najwęższym miejscu po bruzdach w lufach gwintowanych. Wagomiar zostawmy w spokoju. Więc nie opowiadaj bzdur że to nazwa amunicji.
  13. Przeczytaj ten tekst, który wkleiłem.
  14. loco50

    Nóż

    Hogue wraca. Jakoś nie ma chemii.
  15. Zeno, poważnie mówisz? https://gunmag.pl/kaliber-broni/
  16. loco50

    Nóż

    Nie😁
  17. loco50

    Nóż

    Przyszedł Obcy 😁
  18. loco50

    Nóż

    Cena? 😁
  19. 223 Rem i 5,56 NATO do końca nie to samo. Różnią się na poziomie molekularnym 😁 https://www.omnisarma.pl/176_036:_223_Rem_vs_5,56_mm_NATO_Czy_bezpiecznie_jest_stosowac_je_zamiennie
  20. loco50

    Nóż

    Nie zdążyłem go kupić. Za długo się czaiłem. Byłby uzupełnieniem kolekcji czarnych, ups przepraszam, afronoży 😁
  21. loco50

    Nóż

    Zobaczymy co przyjdzie jutro. To ta rzadkość o której wcześniej pisałem. I trochę dziwadło.
  22. loco50

    Nóż

    Jestem mile zaskoczony bo podchodziłem do niego z pewną dozą nieśmiałości😁 Kawał noża, dobrze wyważony i dobrze leży w ręce. Klinga 9 cm. Mechanika chodzi bajecznie, zarówno przy otwieraniu jak i zamykaniu. Lekkie trącenie flippera i klinga wyskakuje, składanie tez bardzo przyjemne. Nie trzeba sobie paznokci łamać ani zdzierać opuszki przy odsuwaniu blokady. Co do porównania z zetkami, hmmm. Może to wynika z magii marki i wydaje się, że zt bardziej klasowe. Ale to chyba sugestia napisu ZT😁. Wahałem się między nim a shrapnelem ale chyba to był lepszy wybór.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.