Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2024
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Nóż

    Bo mi się kolor okładek nie podobał. Rozważałem tego z G 10,ale ten taki "siary" 😁 mi nie leżał.
  2. loco50

    Nóż

    Tu nie ma problemów. Tak jak w Presidio czy Barrage. Sam nożyk bardzo ok. Ale okładki-o Matko Bosko Częstochowsko😁. Plastic is fantastic!
  3. loco50

    Nóż

    Ludowe legendy. Kiedyś miałem Focusa jedynkę. Pierwszy rok produkcji. Bez zarzutu. Miło wspominam. Teraz ujeżdżam Rangera, nie narzekam. Na moją wieś w lesie jest ok. A i na trasie ostro mu daje w siuśkę.
  4. loco50

    Nóż

    Z innego źródełka
  5. loco50

    Twój ogród

    Dziękuję. A wiesz ile się przy ich narobiłem?
  6. loco50

    Nóż

    Dziękuję. Napluję troszkę i zobaczę. Wieczorem nagram filmik jak to działa i wrzucę.
  7. loco50

    Nóż

    Aha. Dziękuję. To nie odsyłać?
  8. loco50

    Nóż

    Sprawdziłem. Dobrze się wyraziłem. Napisałem, że przy składaniu noża. To, że otwiera się z flippera to wiem.
  9. loco50

    Nóż

    Może źle to napisałem. Żeby złożyć ostrze muszę przesunąć do tyłu ten dynks w owalnym otworze. I tu jest duży opór,. Trzeba się przyłożyć, trzask i dopiero wtedy przesuwa się do tyłu. Nie tak na luzie jak w innych benkach.
  10. loco50

    Nóż

    No Barrage strzela jak dziki, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Natomiast to zwolnienie blokady w tym Vectorze to chyba jakiś fakap.
  11. loco50

    Nóż

    Czekam z niecierpliwością. Ja chyba będę odsyłał Vectora bo nie podoba mi się zwalnianie blokady, żeby złożyć nóż. Trzeba pokonać duży opór przy pierwszej próbie. Potem chodzi luźno. Chyba to jest wada, bo podobny myk w Barrage chodzi zupełnie kulturalnie. Burns, jak w 496 to wygląda?
  12. loco50

    Nóż

    Pierwsze wrażenia. Nożyk fajny, dobrze wykonany, dobrze leży w ręce. Okładziny z G(iewna) 10 zapewniają dobry chwyt. Wrukwia mnie natomiast ta blokada blokady. Ja wiem, że to zabezpiecza przed strzałem w spodniach😁, ale mi to jakoś nie leży. Mechanika niby przyzwoita, ale chyba lepiej chodzi w Barrage. Mimo wszystko nóż dobry. No może dobry+.
  13. loco50

    Perfumy

    Słodki, lekko dziadkowo - oldskulowy, ale intrygujący.
  14. loco50

    Nóż

    496 ponad tysiaka. Też nad nim się zastanawiałem bo wygląda grubo, ale kształt klingi mi nie leży. Chyba wolę gdy jest brzuch.
  15. loco50

    Nóż

    Nie automacik. Ze wspomaganiem. Vector 495
  16. loco50

    Nóż

    No, Burns 😁
  17. loco50

    Nóż

    No właśnie. Pudełko proszę 😁 Do mnie chyba w piątek przyjdą dwa pudełka. Kilka nożyków odesłałem więc można było zaszaleć 😁
  18. loco50

    Buty

    Pamiko, no właśnie kolega, który lata w nich już jakiś czas też chwalił. O Meindlach też myślałem.
  19. loco50

    Buty

    Panowie, to nie jest typowy but taktyczny. Tak jak napisałem to jest linia athletic. Co do chodzenia po śniegu-to nie są buty zimowe. Tak więc mrovka, trochę szukasz dziury w całym. Poza tym nikt tu z Was dyskutantów, w tym ja, nie sprawdził jak te buty zachowują się na mokrym. Tak więc rozmowa jest o d... e Maryni. Pochodzę, potestuję, odpowiem. Po co robić szum?
  20. loco50

    Buty

    Te GTX to bardziej linia athletic
  21. loco50

    Buty

    Panowie za trudne pytania zadajecie. Buty przyszły wczoraj. Jeszcze ich nie mialem na nogach. Nie wiem nawet czy będą pasowały😁. Przed zakupem nie wnikałem w strukturę molekularną buta. Lowę polecał kolega, który ma i chwali, a Haixy bo mi się po prostu podobały. Moje Magnumy zbliżają się do emerytury i trzeba było coś kupić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.