Ten m16 to fajny nożyk, ale stal trochę średniawa delikatnie rzecz ujmując.
Można pomyśleć o Ka-Bar Dozier w D2, a jeszcze lepiej dołożyć do budżetu 66 PLN i wziąć Ontario Rat 1 D2. Będzie chłopak zadowolony i będzie miał długo pociechę.
Sobie chłopcy wczoraj dali po razie😁.
Ja właśnie się oblizuję na dwa(a nawet trzy) cudaki😁. Może dziś coś kliknę. Nad trzecim się waham bo drogi i trochę kosmiczny z twarzy. Ale firma dobrawa.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.