Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

loco50

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2024
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Zawartość dodana przez loco50

  1. loco50

    Nóż

    Oczywiście 😁
  2. loco50

    Perfumy

    No nie zaniesie.
  3. Callahan, gratulacje. Tylko zrób zdjęcie czymś innym, może jakimś aparatem😁😁😁
  4. loco50

    Perfumy

    Reklamówka ładna 😁
  5. loco50

    Nóż

    To tak wygląda, ale znając siebie wiem, że za jakiś czas minie i przyjdzie nowa zajawka😁
  6. loco50

    Nóż

    Złamałem się poraz trzeci i zaprosiłem żółtego. Pudełko że specjalnymi pozdrowieniami dla Burnsa 😁😁😁
  7. Zegar przedni, ale pasek z firmy Grande Lipa😁
  8. loco50

    Perfumy

    Kiedyś były jeszcze lepsze, ale jak otworzyli stacjonarne stragany to ceny w górę.
  9. loco50

    Nóż

    Ten m16 to fajny nożyk, ale stal trochę średniawa delikatnie rzecz ujmując. Można pomyśleć o Ka-Bar Dozier w D2, a jeszcze lepiej dołożyć do budżetu 66 PLN i wziąć Ontario Rat 1 D2. Będzie chłopak zadowolony i będzie miał długo pociechę.
  10. loco50

    Nóż

    No ja do chinoli również mam wstręt i muszę się przełamywać, żeby coś od nich łyknąć. Już parę razy się złamałem-Kizer, QSP a teraz myślę o STIXX.
  11. loco50

    Nóż

    Właśnie nad jednym WE mocno się zastanawiam. Wygląda fajnie, ale nie wiem czy nie za fajnie. Skrzyżowanie predatora z terminatorem😁
  12. loco50

    Nóż

    Kliknięte. Jeden chyba dość rzadki, przynajmniej tu😁
  13. loco50

    Nóż

    Od razu nożyk pokażę . Albo dwa😁
  14. loco50

    Nóż

    A nie powiem😁. Pokażę jak przyjdzie.
  15. loco50

    Nóż

    Sobie chłopcy wczoraj dali po razie😁. Ja właśnie się oblizuję na dwa(a nawet trzy) cudaki😁. Może dziś coś kliknę. Nad trzecim się waham bo drogi i trochę kosmiczny z twarzy. Ale firma dobrawa.
  16. loco50

    Nóż

    Mam dwa i bardzo mnie wrukwia ich ostrzenie 😁
  17. loco50

    Nóż

    Pany, luuuuz.
  18. loco50

    Nóż

    Zetka fajna. Tylko ta zebra... Ale ważne, że Tobie się podoba.
  19. loco50

    Nóż

    To bardzo prosimy o wnętrzności
  20. loco50

    Jak wyglądamy?!

    Lubię ten stan 🤣🤣🤣🤣
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.