Niestety Viper Orso do zwrotu. Chłopcy w Shargu nie mieli na wymianę. Szkoda bo ładny jest. Z drugiej strony zwolniły się środki na przyzwoity nożyk ze stajni, z którą nie miałem do czynienia😁
Właściciel sklepu prężnie działa. Zaprasza dystrybutorów z którymi współpracuje na takie spotkania. Na koniec można przestrzelać broń na strzelnicy sklepowej. Zachętą dla ludzików strzelających są upusty 20% na broń danego dystrybutora pod warunkiem zakupu/zamówienia w ciągu tygodnia. Ja tak rok temu Siga X Five nabyłem. Fajny pomysł.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.