Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cineos

Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Tyle by wyszło te 23% VAT. Dzięki za informację, może warto spróbować pocztą.
 2. Ktoś zamawiam z CW po 1 lipca? Dostaliście dodatkowo VAT? Ile razem zapłaciliście (na przykładzie swojego zakupu)?
 3. Ktoś miał styczność z marką Stuhrling? Na massdropie ich zegarek Stuhrling Depthmaster 883, automaty, WR200. Cena 130 dolarów. Werk o którym nie słyszałem i chciałbym się czegoś dowiedzieć - Claro-Semag CL-888 Warto?
 4. Proszę się pochwalić swoimi zdjęciami jak tylko pierwsi szczęśliwcy dostaną przesyłkę!
 5. Proszę się pochwalić swoimi zdjęciami jak tylko pierwsi szczęśliwcy dostaną przesyłkę!
 6. No właśnie a nadgarstek 16cm, więc potrzebny sikor do 47-48 L2L.
 7. Witam. Czy model SNE437 to jakaś nowość? Warto kupić w kwocie 200$ (plus VAT)? Czy w tej kwocie SKX lub Monster będzie lepszym rozwiązaniem? Poszukiwany Diver do 1k.
 8. Podbijam. Ktoś już tam kupował? Ceny są bardzo atrakcyjne jak na wysyłkę z PL. SKX009 wychodzi taniej jak na skywatches (dodając VAt).
 9. Zna ktoś jakieś salony/sklepy w Trójmieście, żeby można było przymierzyć zegarki Certina, Steinhart, Glycine, Davosa, Deep Blue?
 10. Ceramiczny bezel i szafir z AR w tej cenie już raczej standard. Co to są "pełne endlinki"?
 11. Krótko: miałem już chyba wszystkie wersje, łącznie z wymianą tarczy z pomarańczowego i dołożeniem do Raven'a. Znudziły się.
 12. Pisałem do dystrybutora Squale. Kwota poza budżetem. Świetna ta Doxa, ale także poza budżetem za nową i jednak chyba za duża. Oczywiście rozglądam się za używkami i przeglądam bazarek. Może coś się trafi.
 13. Widzę głosów coraz więcej. Przydałaby się jakaś argumentacja, dlaczego wybieracie dany model. Wiadomo będzie to najczęściej subiektywna opinia, ale warto posłuchać kogoś kto miał już styczność z tymi zegarkami.
 14. Każdy mechanizm w tej cenie jest sprawdzony?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.