Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sviety

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1610
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez sviety

  1. Spostrzeżenia na szybko, bo się spieszyłem. Zielona tarcza bardzo fajna, koperta z fajnymi ostrymi krawędziami, na moim 17 cm nadgarstku chyba trochę za duży. w kolorze złotym w "męskim" wydaniu nie było więc przymierzyłem damkę i powiem, że bym się nawet zastanowił na zakupem. Jednak to już tylko kwarc.
  2. @rafalmosty To zdradź chociaż jak długo czekałeś.
  3. Mi tam się podoba akurat ta "brzydka" koperta Gdyby był dostępny to pewnie bym kupił.
  4. @S-3 staroć Panie ...już tu dyskusja nawet była na temat kultury odpowiedzi pani z działu prawnego.
  5. A ja takie walizeczki z wkładką wycinaną na życzenie znalazłem u polskiego producenta, który specjalizuje się w wycinaniu głównie pod narzędzia ale do zegarków jak widać też ma rękę:
  6. @mario1971 Wydaje się, że leży idealnie. Mimo, ze nie byłem fanem białej Daytony to przyznaję, że świetnie wygląda na ręce.
  7. Gratulacje uzupełnienia kolekcji. Ale, że to koniec mówisz?
  8. Pewnie Jeśli relacja, między wymogami Rolexa co do standardów u AD, jest taka sama jak firmie (w innej całkowicie branży), w której uczestniczyłem we wprowadzaniu standardów znanej marki to ... wymogi wymogami a i tak o wszystkim decyduje szefostwo danego sklepu.
  9. Podobno niektóre salony przyjmowały zapis na jednego profi i jednego klasyka.
  10. Może być tak, że każdy salon ma inną politykę.
  11. I nie cyknąłeś selfi? Niedobry 😉 A tak poważnie czarny to klasyk tylko weź spróbuj go dostać. Na nowego kermita przynajmniej można się było spróbować zapisać.
  12. I nowy LV zaczyna się pojawiać zagranicą (ten po prawej): zdj.z forum rolexa
  13. Piękna tarcza, i wskazówki, i nawet "dziura" ładna. Gratulacje.
  14. Już po tytule z tematu wszystko jasne.
  15. Kolega prosił to wrzucam. IWC Pilot Double Chronograph IW371803 ma do sprzedania w stanie bardzo dobrym full set.
  16. Jedzie oddać 😁 edit a tak poważnie to jeśli to ten co rozmawialiśmy to gratuluje dobrej decyzji
  17. Chyba tak, ale chętnie zobaczyłbym na żywo tę szaro-czarną ramkę. Za to najbardziej to chciałbym zobaczyć wersję w pełnym złocie, jak dla mnie najlepsza z nowości. Na zdjęciu słabo, ale według przymierzającego na żywo wygląda dużo lepiej.
  18. Nowe GMT już się pojawiło za wielką wodą u AD (zdjęcie z forum rolka):
  19. Jeżeli się wahasz to nie bierz ...wiem z doświadczenia Będziesz go chciał zaraz sprzedać, kasy na pewno nie odzyskasz. Poza tym mi się nie podoba a cena jest za wysoka.
  20. Piotrze. Prosty przykład ode mnie. Auto w leasingu z opcja zwrotu po zakończeniu umowy. Niby gwarantowana kwota odkupu przez leasing. Przyjeżdża smutny pan w garniturze z dekry. Robi kilkadziesiąt zdjęć, w tym również odprysków (szczególnie na masce), które powstają od drobnych kamyczków przy prędkościach autostradowych wyrzucanych przez koła samochodów jadących przed nami. Efekt ...obniżona wartość pojazdu o kilkanaście tysięcy złotych. Więc jak dla mnie warto
  21. Oklejałem niedawno folią m.in. lusterka w aucie. Majster mówił o samoregeneracji, nie za bardzo uwierzyłem. Przytarłem kilka dni później w garażu o pedał roweru wiszącego na ścianie. Rysa się zrobiła, pomogłem trochę w samoregeneracji czyli przejechałem paluchem i znikła. Nie ma śladu na folii.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.