Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sviety

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1610
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez sviety

  1. Raczej zostanie i tak na forum ...cel uświęca środki, więc na pewno kogoś ucieszy.
  2. No w sensie historycznym masz oczywiście rację, mi to chodziło o DNA w moim pojęciu ...tak mi się kojarzy, że jak "inżynier" to wszystko kanciaste 😁
  3. Stare referencje mi się jednak wizualnie bardziej podobały. Ostre krawędzie, geometria koperty, tarcza, indeksy to było DNA Inge. Teraz to jakoś wszystko zmiękczyli.
  4. Wg mnie ori IWC. Jeśli ma papiery/fakturę z Lesabre to niech Ci pokaże, bo to renomowany sprzedawca i ja od niego fakturę zakupu dostałem. Podróbek nie sprzedaje.
  5. Michał ma rację. Jak już masz wątpliwości to raczej tylko sie pogłębią. Z doświadczenia wiem, że jak coś sprzedałem to zaraz kasa szła na byle co, na co często zbytniej chemii nie było od początku. Lepiej poczekać.
  6. Ładne kolory. A co jest o drugiej? Lancz??? 😁
  7. Tu szybciej raczej dostaniesz info: https://zegarkiclub.pl/forum/forum/44-zegary/
  8. I na co się zapisałeś??? Daytonę? 🤣
  9. A cenę wyjściową Ci podali? Czy chociaż szacunkową?
  10. Seiko 6139B jak wynika ze zdjęcia mechanizmu natomiast dekielek od 6349, więc już wiadomo, ze coś kombinowane. tu masz listę z 6139: https://vintagewatchinc.com/seiko/6139-chronograph/ edit zauważyłem teraz info w temacie moim zdaniem jeśli dla siebie to za 201 warto
  11. Omegę na pewno co najmniej od jesieni zeszłego roku ...bo mam wrzuconą jedną do koszyka i czekam (gupi) na rabaty 🤣
  12. Doprecyzuję, że u mnie chodziło o zielonego Sky.
  13. Na np Yacht Mastera TI, GMT Gold są duże szanse, że nie wyrzucą. Na Daytonę i Sky trza mieć i historię i Rolki w kolekcji.
  14. W Poznaniu twierdzą, że dzień zapisu nie ma znaczenia.
  15. Co do szkła to pełna zgoda, to już wolę ten dekielek. Mi się po prostu wydał taki strasznie delikatny ...ale to może moje przyzwyczajenie do tych dekli jak włazy do studzienek od Panerai, Inge itp
  16. Bardzo mi się zawsze podobał, tarcza, nawiązania historyczne itp. W zasadzie to go prawie kupiłem. Kruki mi ściągnęli do Bydzi ....zobaczyłem dekielek i czar prysł.
  17. Tu też pogratuluję. Bonus w postaci bransolety fajny ...w pasek zawsze można go na jakieś eleganckie wyjście ubrać
  18. Na bransie ...no no, chyba tu taki jedyny 👌
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.