Stare referencje mi się jednak wizualnie bardziej podobały. Ostre krawędzie, geometria koperty, tarcza, indeksy to było DNA Inge. Teraz to jakoś wszystko zmiękczyli.
Wg mnie ori IWC. Jeśli ma papiery/fakturę z Lesabre to niech Ci pokaże, bo to renomowany sprzedawca i ja od niego fakturę zakupu dostałem. Podróbek nie sprzedaje.
Michał ma rację. Jak już masz wątpliwości to raczej tylko sie pogłębią. Z doświadczenia wiem, że jak coś sprzedałem to zaraz kasa szła na byle co, na co często zbytniej chemii nie było od początku. Lepiej poczekać.
Seiko 6139B jak wynika ze zdjęcia mechanizmu natomiast dekielek od 6349, więc już wiadomo, ze coś kombinowane.
tu masz listę z 6139:
https://vintagewatchinc.com/seiko/6139-chronograph/
edit
zauważyłem teraz info w temacie
moim zdaniem jeśli dla siebie to za 201 warto
Co do szkła to pełna zgoda, to już wolę ten dekielek. Mi się po prostu wydał taki strasznie delikatny ...ale to może moje przyzwyczajenie do tych dekli jak włazy do studzienek od Panerai, Inge itp
Bardzo mi się zawsze podobał, tarcza, nawiązania historyczne itp. W zasadzie to go prawie kupiłem. Kruki mi ściągnęli do Bydzi ....zobaczyłem dekielek i czar prysł.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.