Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sviety

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1610
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez sviety

  1. No właśnie coś mi się o uszy obiło o jakiejś nowince a chodziło o te kręgi. I faktycznie teraz je widzę. Muszę go gdzieś na żywo zobaczyć, bo zapowiada się ciekawie.
  2. NIebieski na topie. Gratuluję ...to jeszcze masz czas na kolejny prezent 🤣
  3. Dziękuję i życzę udanego prezentu urodzinowego 😀
  4. Dzięki. Jeszcze nie wiem, bo muszę w poniedziałek ja skrócić. Na przymiarce wyglądało ok, ale to 38mm i na 17cm nadgarstku może taki efekt wystąpić. W moim IWC Inge ogniwa nie układają się przy zapięciu idealnie.
  5. Tarcza im wyszła, w zasadzie za każdym razem jest inna (zarówno jeśli chodzi o strukturę jak i kolor), w zależności od kąta patrzenia lub padania światła: od ryflowanej po gładką, od niebieskiej po czarną. Jak kiedyś wzornictwo Constellation w ogóle mi się nie podobało (chyba przez te wąskie "kły" trzymające szkiełko), to moim zdaniem od jakiegoś czasu poszli w dobrym kierunku. Albo się starzeję Wskazówki mogłyby mieć ostre zakończenia, wtedy byłbym spełniony. Jako zegarek biżuteryjny mogę polecić.
  6. Nie martw się, to jest jak z cellulitem u kobiet, wszystkie się przejmują a żaden facet tego nie widzi edit a zegarek przepiękny
  7. Uznałem, że jedna "cygan_ka" w kolekcji może być.
  8. No niestety ...ogólnoświatowy kryzys z brakami materiałowymi dotknął i branżę klamrową 😉
  9. No sorry, ale wątpię aby autor wątku nadając mu tytuł miał na myśli pudełka.
  10. Sporo racji, powiadomienia mi napie.....ją jak szalone a tu pogaduchy ...usunąłem w je w końcu bo mi zaśmiecały skrzynkę.
  11. Fajne pasy ...szczególnie temu białasowi do twarzy 👌
  12. Wszystkiego najlepszego i gratuluję prezentu 🍻
  13. Niekoniecznie masz rację. W przypadku Japończyków bardzo często się zdarza, że zaniżają faktyczny stan zegarka ...w przeciwieństwie do Europejczyków. Czy to okazja to nie wiem.
  14. Klasyka i mój jeden z najwygodniejszych zegarków.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.