Świetne są paski od Wojtka. Z czystym sumieniem mogę polecić bo mam ...i czekam na kolejne. Fajnie się układają, są grube a zarazem miękkie, rewelacja.
Fajne, ale nie wiem czy nie lepiej jakby zamiast indeksów liczbowych były zwykłe "kreskowe"? To nie zarzut bo podoba mi się ...tak sobie marudzę
edit dla mnie stalowy z białą tarczą nr 1 ale ja mam spaczenie
We wtorek będę miał ori szarego aligatora to jak zamontuję to pokażę na moim niebieskim C i będziesz miał jako taki obraz.
edit
a takie bordo ori ściągnęli przez pomyłkę do Rafflesa więc na razie pewnie jest dostępne.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.