Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sviety

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1610
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez sviety

  1. Jeśli przesyłka będzie DHL wysyłana to na 100% poproszą Cię o tłumaczenie faktury. Dodatkowo mogą zażądać oferty z Chrono i skanu potwierdzenia przelewu. NIe wiem jak u innych dostawców ale myślę, że procedura podobna. Myślę, że prośba o wpisanie innej ceny nic nie da.
  2. Też mi się podoba, ale wolałbym tę wersję z "Grosse Datum", piękne są też panomatiki.
  3. Na grzyby też się nada Idealny zestaw, zegarek rewelacyjny. Zawsze mi się podobały czarne łocze, a temu wyjątkowo ten kolor pasuje.
  4. Może to nawet ten, tylko ja z Chrono ściągnąłem. Poluj i kupuj bo za te pieniądze warto.
  5. No ba ...dzięki, do garniaka rewelacyjny zegarek.
  6. Dzięki. Cieszy mnie bardzo, brakowało mi prawdziwego minimalistycznego eleganta, długo szukałem tego modelu a sam zegarek dużo oferuje w stosunku do ceny.
  7. Lekki, cienki, świetny wyjściowy zegarek. Długo go szukałem a znalazłem w Japonii. Wczoraj dotarł.
  8. Chyba pierwszy mój zegarek, który przez swoją wagę "zniknął" mi na ręce
  9. Taki był plan Konstancin = Constantine ...ale doopy dał Inpost i nie zdążyłem z przebierankami Fotograf ze mnie żaden ale jak tylko jakieś warunki się dobre pojawią to sesja na pewno będzie. ps a Konstancin naprawdę przepiękne miejsce, polecam wszystkim zobaczyć, można się zakochać. Pięknie odnowione domy, świetna architektura, dużo lasów i zieleni, ale jeszcze dużo też budynków do odrestaurowania.
  10. Pasek od JFS doszedł. Dzięki Filipie za kolejny piękny pasiu.
  11. Na przepięknym pasku od Filipa Midnight Blue z aligatora (sorki za datę ale pasek mnie rozwalił). Ostatnie zdjęcie Filipa.
  12. Polecam. Warto było te prawie 300 km zrobić. A że lubię ten styl to zadowolenie tym większe. Świetne urokliwe miejsce, Beza też ps fajny gościu na bramce, warto zagadać ...polecam też zacząć od poziomu -1
  13. Randka z Tamarą w stylu art deco
  14. Dobrze, że tu ktoś jeszcze się zna na zegarkach A faktycznie na tym zdjęciu tarcza lewituje... ale to niestety już (nie)umiejętności fotografa
  15. Dzięki. Będą ...jak dojedzie fajny pasiu od Filipa. Na razie na "golasa"
  16. No właśnie nie, rysy to nie wiem skąd się biorą, masakra jakaś. Zdjęcie przekłamuje
  17. Nie ma osłony koronki to się nie liczy 🤣🤣
  18. Świetnie na tym perlonie wygląda.
  19. Jakaś licytacja tu idzie czy jak? Najniższa wygrywa czy najwyższa? 112
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.