Mówiłem Ci jak rozmawialiśmy ostatnio , że będę kupował Hoback Husky w micatra , ale finalnie ta micatra pod względem koloru mi nie przypasowała dlatego wziąłem tego A15 w tytanie.To jest limitka.Na żywo jest kosmos.Duży nóż ale cholernie zgrabny.No i tanto to jest to co lubię ostatnio w nożach...
U mnie też kilka nowości wpadło.Pierwszy doleciał z Lamnia Jake Hoback model A15.Cudo !!!🤩.95 mm ostrego.CPM 20CV.Wykonanie top!.Mechanika bajeczna.Napiszę coś więcej za jakiś czas... 😎
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.