Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Genovese_

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2304
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    16

Zawartość dodana przez Genovese_

  1. Dzięki chłopaki za dobre słowo. Możesz wierzyć lub nie ale u mnie nie ma tego problemu.Może niektórzy zazdroszczą ale moja kobieta jest wyjątkowa.Już dawno doszliśmy do porozumienia i powiedziała wprost : "bądź szczęśliwy i kupuj co chcesz" - nie mam limitu a i wszystkie priorytety życiowe zostały ogarnięte z mojej strony ,które kiedyś sobie założyliśmy, więc pozostaje teraz kompletować kolekcję .... Dla mnie Hubert są to zupełnie inne zegarki.Od wielkości koperty po wykończenie.Oczywiście można zawsze spłycić i powiedzieć ,że każdy radiomir jest do siebie bardzo podobny ale ja to zupełnie inaczej widzę.Zresztą np. Radekvintage i pewnie wielu innych miłośników panerai ma podobnie jak ja. Generalnie 380 to była okazja i nie przewidziany zakup...Od dłuższego czasu rozważałem właśnie 685.Problem był bo nigdzie nie można było tego zegarka przymierzyć , wiec pozostał internet , yt i na końcu strzał.udany strzał.
  2. Radiomir Pam 685.Limitowany 924/1000.Historyczny model z plexi.Na szybko napiszę bo mało mam teraz czasu ,że zegar zrobił na mnie takie wrażenie ,że przez 15 minut siedziałem i aż nie mogłem wyjść z zachwytu.W odbiorze plexi IMHO wypada lepiej niż szafir w Radiomirze.Dalczego tak jest nie wiem , w każdym razie to fakt.Jest też zapasowy plexi jakby po latach przyszło na myśl zrobić lifting zegaraka.Fotki na szybko :
  3. Zatem szczere gratulacje kolego.
  4. Twój ? mierzyłem Milgaussa z biała tarczą u Kruka , gdyby miał 1-2 mm więcej to z czarną tarczą byłby na mojej liście do zakupu.Piękny jest ten zegarek. U mnie niezmiennie 3 dzień :
  5. Muszę sobie sprawić namiot bezcieniowy...masa fotek zrobiona i większość lipa..
  6. dzięki.Postaram się później strzelić kilka fotek.. Dzięki.Kolekcja jest w budowie , ja lubię dużą rotację na nadgarstku , więc nie grozi mi to co robi podczas meczów Maradona... Dzięki.
  7. Dzięki.Moim zdaniem jest to super prosty klasyk.Duży walor tego zegarka to niezawodny i tani w serwisie mechanizm.Tutaj możesz piątke przybijać i nawet gwoździe młotkiem wbijać i nic go nie ruszy... Dzięki.
  8. Dzięki Mirek.Miał być panerai na unitasie i jest.Mega zadowolony jestem ,bo piękny to zegarek i przy obiedzie pięknie mi cyka co super cieszy.
  9. Z Panerai ciężko przestrzelić. U mnie dziś przybył nowy Radiomir 380.Cięzko trafić nówkę w dobrej cenie ale udało się.Za chwila będzie to już niemożliwe więc jak ktoś szuka to trzeba się spieszyć...
  10. Ja nie mówię ,że ten zegarek ma dożywocie...Tak odważnej tezy bym nie postawił.Miałem na myśli takich co kupują bez "przemyślenia" i po zakupie zaraz bazarek...
  11. Coś mi się wydaje ,że po prostu ten zegarek nie jest dla Ciebie Hubert...
  12. Masz na myśli na jakiś zamiennik ? nawet nie wiem..Zamysł był taki ,że będę ją nosił na gumie , nato i jakiś krokodyl później wpadnie.W tym modelu cena na bransolecie czy gumie jest praktycznie identyczna więc jak dla kogoś bransoleta jest podstawą to najlepiej celować od razu w taką wersje bo chyba bransoleta będzie droższa w zakupie osobno chociaż nie sprawdzałem więc pewności nie mam.
  13. Jeszcze tu się nie chwaliłem paskiem z pracowni Filipa.Jakość wykonania perfekcyjana.Bardzo wygodny , w sumie na takim samym poziomie jak oryginalny panerai.Jestem bardzo zadowolony.Mam jeszcze jeden brązowy swedish ammo ale na razie nie nacieszyłem się krokodylem dlatego nie noszę.
  14. Kurcze mi się wydawało zawsze ,że IWC właśnie dobrze trzyma ceny.Fakt ,że na chrono24 można trafić nówkę z rabatami powyżej 30% ale przy takim zakupie już dużo nie stracisz na wartości.Chyba ,że kupiłeś w Aparcie to ,zmienia postać rzeczy..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.