U mnie dopiero drugi dzień nowa PO na nadgarstku także za wcześnie ,żeby coś napisać oprócz tego że szafir jest fenomenalny z tym podwójnym AR.Kiedyś miałem PO na kal.2500 i też byłem zadowolony.Teraz wydaje mi ,że chyba Omega bardziej "dopieściła" swoje zegarki , ale być może to subiektywne odczucie i powiew świeżości... ps.A tak w ogóle to dopisuję się do klubu.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.