Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomek123er

Klub Miłośników Zegarków Nomos

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba najbardziej dopieszczony Nomos

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam Teraz w międzyczasie powstają paski z nubuku do niego. Udało mi się trafić ładny i teraz testuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, KLXN napisał(-a):

Trzeba trochę podbić temat ;) 

 

Super jest ta tarcza 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po pracy. Patrząc na kalendarz, chyba ostatni dzień z Nomosem w tym tygodniu 😥

DSC_0280.thumb.JPG.5e465b0074fec95662bdcf86f72930df.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadalismy o tym juz - nie sa zle ale... chcialoby sie cos ekstra, jakas prawdziwa nowosc od Nomosa.

Z drugiej strony w dzisiejszych niepewnych czasach spodziewam sie raczej odcinania kuponow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy pasek. Nomos trochę zamula nie dając szerszej oferty pasków do wyboru.

E735BA34-14FB-4813-8A1A-14B9C0338BBA.thumb.jpeg.0b398a7fa9d64b421944fb77b14c92e3.jpeg
 

———-

Nowy czarny pasek, jeszcze szaro-srebrny i chyba będzie komplet.

78A7AE35-5109-4764-BCE4-03B5B0BAA3A5.thumb.jpeg.966d2f525154d4efcf27f1b650e59a25.jpeg04B872ED-3A23-4868-AF5A-3759536ABEF5.thumb.jpeg.91dc9e354232208d21b1a83cd67cc997.jpeg

 

AECDA838-E9E3-4940-967F-1073BD747FBF.jpeg

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_0407.thumb.JPG.673a043abfae5fcb1c0c79987ca1911d.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z Kolegów posiada/posiadał czy przynajmniej mil okazję mierzyć zegarki z linii Metro? Chodzi mi o podstawową kopertę, czyli 38,5mm? Jak się układa, jak się sprawdzają te stałe ucha, jak wygląda sprawa pasków?

Edit: widzę, że kolega [mention]70soul [/mention] ma świetny model. Tylko tu trochę mniejsza koperta, no i cena trochę wyższa. A jak to jest z paskami (wymianą)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.06.2022 o 14:23, rafi napisał(-a):

Czy któryś z Kolegów posiada/posiadał czy przynajmniej mil okazję mierzyć zegarki z linii Metro? Chodzi mi o podstawową kopertę, czyli 38,5mm? Jak się układa, jak się sprawdzają te stałe ucha, jak wygląda sprawa pasków?

Edit: widzę, że kolega [mention]70soul [/mention] ma świetny model. Tylko tu trochę mniejsza koperta, no i cena trochę wyższa. A jak to jest z paskami (wymianą)?

Ja tylko mierzyłem i koperta układała się wygodnie, choć przez ten krótki moment ciężko coś więcej napisać.

IMG_20160224_162709.jpg

IMG_20170506_152959.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.06.2022 o 14:23, rafi napisał(-a):

Czy któryś z Kolegów posiada/posiadał czy przynajmniej mil okazję mierzyć zegarki z linii Metro? Chodzi mi o podstawową kopertę, czyli 38,5mm? Jak się układa, jak się sprawdzają te stałe ucha, jak wygląda sprawa pasków?


Te uszy nie są stałe, tam masz normalne spring bary - drugi filmik od góry w poniższym linku:

 

https://nomos-glashuette.com/en/strap-exchange

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko mierzyłem i koperta układała się wygodnie, choć przez ten krótki moment ciężko coś więcej napisać.

Dzięki. Wyglada na dość spory, czego w sumie się spodziewałem. Szkoda, że nie jest w tej samej kopercie co ten pierwszy model.


Te uszy nie są stałe, tam masz normalne spring bary - drugi filmik od góry w poniższym linku:
 
https://nomos-glashuette.com/en/strap-exchange
 


Dzięki. Czyli to taka lekka ściema chociaż w tym przypadku to akurat na plus.

Myślę, myślę…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział posiada Nomosa Ahoi w wersji Siren Blue? co powiecie o odważnym niebieskim designie ? Na różnych zdjęciach ten kolor wyglada inaczej na jednych jest mocnym niebieskim na drugich powiedziałbym ze delikatny błękit.

 

https://nomos-glashuette.com/en/ahoi/ahoi-date-siren-blue-554

 

pojawiła się sztuka na najpopularniejszym polskim portalu ;)

https://allegro.pl/oferta/nomos-ahoi-siren-blue-automatic-554-40-3mm-kpl-11599149665

 

Zastanawia mnie jednak gdy spojrzymy na tył zegarka to napis AHOI oddziela kropka (AH.OI) dlaczego? Na zdjęciach z oficjalnej strony tego nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, widziałem na żywo i miałem w ręce, kolor jest dość odważny i możny żeby delikatnie powiedzieć. Mi nie podszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.c03432f4e1ba0027f6a138f3a86a116d.pngimage.thumb.png.469cdda0969ff4478db67360a08a65f6.png
tego właśnie nie rozumiem oba to podobno SIREN BLUE a kolor ten na każdym zdjęciu inny 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siren Blue w Clubie:

 

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cordi7 ja już to wszystko na yt prześledziłem ;) z 5 razy oglądałem dokładnie te recenzje 

 

a co powiesz o niepokojącym mnie napisie AH.OI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.