Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomek123er

Klub Miłośników Zegarków Nomos

Rekomendowane odpowiedzi

DSC_1274.thumb.JPG.a4b13a6e3e26dd7a3db2df34f607e659.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze nowinki od Nomosa. Club Sport w rozmiarze 37mm. bc5da34c00a39a1a681a405399e3d5a6.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze nowinki od Nomosa. Club Sport w rozmiarze 37mm.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka




Miałem wrzucać. IMO będzie hit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że rozmiar 37mm bardzo pasuje do Nomosa Club Sport. W tej kategorii cenowej to jeden z najlepszych zawodników moim zdaniem.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek fajny, ale bransoleta taka nijaka i nie pasuje do dizajnu. Osobiście tego nomosa widziałbym na perlonie.

Do tego zapięcie bez mikroregulacji, która staje się standardem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ClubSporta na tej pierwszej brasnie Nomosa i moim zdaniem jest super. Gdybym zamawiał, to właśnie to by był mój wybór. Jakoś bardziej pasuje moim zdaniem do klimatu Nomosa niż ten ich niby Oyster. c8ac816ad35f1c524274097b993343bb.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bransoleta oyster powoduje, że w jest dużo mniej Nomosa w Nomosie. Koledzy mają absolutną rację.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jest mniej Nomosa, ale jest kawał fajnego, sportowego zegarka. Mnie tam się ten Oyster podoba. Tylko to zapięcie mogłoby wyglądać nieco inaczej i nie być full polished, bo będzie się rysować aż miło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Stara” bransoleta jest przewygodna i przede wszystkim inna. Nowa jak dla mnie imo nie wzbudza żadnych emocji i jest wręcz powszechna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Ariel napisał(-a):

„Stara” bransoleta jest przewygodna i przede wszystkim inna. Nowa jak dla mnie imo nie wzbudza żadnych emocji i jest wręcz powszechna. 

Uwaga totalny offtop. 

Śniło mi się że okazało się, że jesteś właścicielem firmy Ariel (tej od Atoma) i tak się dziwiłem - gość ma tyle milionów pewnie, a skromny, Cartiery, Nomosy lubi 😁

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Uwaga totalny offtop. 

Śniło mi się że okazało się, że jesteś właścicielem firmy Ariel (tej od Atoma) i tak się dziwiłem - gość ma tyle milionów pewnie, a skromny, Cartiery, Nomosy lubi 😁

Hahha Mistrz ! 👏😂Skromność to była zawsze moja „mocna” cecha 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zegarki ale … szkoda że  mają tak nieproporcjonalnie długie uszy. Chciałoby się ponosić albo dzieciakowi kupić ale nie da się tego odzobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.10.2022 o 10:40, desmo napisał(-a):

Świetne zegarki ale … szkoda że  mają tak nieproporcjonalnie długie uszy. Chciałoby się ponosić albo dzieciakowi kupić ale nie da się tego odzobaczyć.

To prawda, zegarek raptem milimetr większy od DJ 36 mm a L2L dokładnie taki sam jak Submariner 41 mm.

Ale mimo to kusi mnie, żeby kupić zieloną wersję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Tommaso napisał(-a):

To prawda, zegarek raptem milimetr większy od DJ 36 mm a L2L dokładnie taki sam jak Submariner 41 mm.

Ale mimo to kusi mnie, żeby kupić zieloną wersję...

Nie kupuj w ciemno - chyba że mierzyłeś i dasz radę stolerować. Ja byłem w szoku jak źle wyglądał na moim nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mierzyłem. A Twój nadgarstek jest większy od mojego, więc mocno mnie ostudziłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Tangente Sport 36 i leżał bardzo spoko u mnie (18 - 18,5 cm).

 

Tu są oczywiście inne ucha/uszy, ale kusi mnie spróbować zamówić bez przymiarki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucha są długie (bo to Nomos), ale ładnie wyprofilowane. Przynajmniej tak to wygląda na renderach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem Tangente Sport 36 i leżał bardzo spoko u mnie (18 - 18,5 cm).
 
Tu są oczywiście inne ucha/uszy, ale kusi mnie spróbować zamówić bez przymiarki 
Ja miałem ClubSporta 42 zamówionego bez przymiarki (bo nie mialem gdzie zmierzyc) i byl super, a L2L mial 52mm - i to okazal sie byc max jaki moj 17 cm nadgarstek jest w stanie udzwignac. Mocno rozważam zakup tego 37mm. Tu przy L2L 48mm powinno byc zdecydowanie lepiej. Mysle ze moze byc swietny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Świetnie pasuje. A to, że lepszy niż oryginał to wiadomo :)

Oryginalnym cordovanom też charakteru nie brakuje 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.