Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomek123er

Klub Miłośników Zegarków Nomos

Rekomendowane odpowiedzi

Podbijamy

936d4c06bdf3067c09c3745be34b6a90.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie mu na tym pasku! To jaszczurka? Hirsch czy jakiś bespoke?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waran nilowy. Praca kolegi Igora :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostka

468e6244fc9d101d2e72b4f23f2aa149.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas tych upałów tylko zdjecia takich zegarkow mnie chłodzą ;):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie dość mocno zainteresowałem się Nomosami i jako, że mieszkam w Warszawie to wybrałem się do Jansena... Byłem zdecydowany na przymiarkę Oriona 35 vs 38 i Ludwiga 35 vs 38... na miejscu dostępne były właściwie tylko Oriony z datą... trudno. Nie to jest jednak problemem a podejście do klienta Pani (jak przypuszczam) Jansen i kompletny brak rozeznania w produktach sprzedawanej przez nią marki. Brak rozeznania jeszcze byłbym w stanie zrozumieć, ale upieranie się przy swoim i wmawianie klientowi, że pewnie mu się coś pomyliło i w sumie to teraz jest nowy katalog i to nie jest wszystko tak... no to jest nie do przyjęcia. Ja wyszedłem ze sklepu rozgoryczony i jeśli się zdecyduję na zakup to chętnie wsiądę w samochód i pojadę do Niemiec... odnoszę wrażenie, że tam w przyfabrycznym sklepiku (jeśli taki istnieje) sprzedawca będzie kompetentnym doradcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, byłem kilka razy i było merytorycznie i profesjonalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe...

Przy okazji sprawdzę jak jest teraz, gdyż jak byłem tam kiedyś to było b. merytorycznie, choć co prawda nie mieli wszystkich modeli. Jak dobrze pamiętam był to pierwszy dzień jak wprowadzili Nomosy do sklepu.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu tego roku odwiedziłem sklep pani Jansen. Był na pewno model Orion 35 z ciemną tarczą i 38, którego kupiłem. Zdecydowanie pani Anna miała pojęcie o czym mówi (aczkolwiek dało się zauważyć, że próbuje przekierować moje zainteresowanie na droższe modele).

Edytowane przez the_stickman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CCzarek

A jak wyglądała ta Pani? I co dokładnie masz na myśli pisząc o braku profesjonalizmu? Oraz, co chciano Ci wmówić?


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta Nomosa w salonie Jansen faktycznie jest dość uboga. Moje doświadczenia z obsługą są jednak bardzo pozytywne - co prawda kupowałem PAMa, ale Pani, która mnie obsługiwała miała sporą wiedzę i zdecydowanie wiedziała o czym mówi (choć tendencje do przekierowania zainteresowania na droższe modele były widoczne od początku rozmowy (i poskutkowały, czego nie żałuję ;)

 

Nie wiem czy w Glashutte jest "przyzakładowy sklepik", ale nieco bliżej - w Berlinie (np. w Wempe) można przyjrzeć się większości modeli, a i sprzedawcy powinni być mieć sporą wiedzę...


I'm timeless like a broken watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko złapać strukturę tarczy Silvercut
22e936c6ba21bccd51222407ad41566f.jpg

Ja sam dokonałem zakupu w Jansenie. są niuanse które w mojej ocenie wymagają poprawy. jednak to moje odczucia i na forum publicznym nie będę ich poruszał, wszak zakupu dokonałem.

upustu nie negocjowałem, jasno powiedziałem jaką mam cenę w Wepme i dostałem lepszą.

później się okazało że najlepsza przyszła z Amsterdamu (wraz z extra gadżetami Nomosa)  jednak nie wypadało się już wycofać.

zegarek dostarczony sprawnie pocztą.

aha, nie byłem obsługiwany przez P. Jansen tylko przez inną Panią.

generalnie miejsce godne polecenia, są inne gdzie można poczuć się lepiej obsłużonym, ale tu też dochodzą własne preferencje i oczekiwania

Edytowane przez lort

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja sam dokonałem zakupu w Jansenie. są niuanse które w mojej ocenie wymagają poprawy. jednak to moje odczucia i na forum publicznym nie będę ich poruszał, wszak zakupu dokonałem.

upustu nie negocjowałem, jasno powiedziałem jaką mam cenę w Wepme i dostałem lepszą.

później się okazało że najlepsza przyszła z Amsterdamu (wraz z extra gadżetami Nomosa) jednak nie wypadało się już wycofać.

Ze sprzedawcami z Amsterdamu i ze sklepu Wempe korespondowałeś mailowo, czy inaczej zbierałeś oferty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze sprzedawcami z Amsterdamu i ze sklepu Wempe korespondowałeś mailowo, czy inaczej zbierałeś oferty?

Z Wempe, email i telefon. Natomiast Amsterdam głównie email. Na końcu zadzwoniłem i podziękowałem za najlepszą ofertę. powiedziałem też że następny zakup będzie u nich - super kontakt!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani wyglądała jak przeciętna starsza kobieta w okularach, nie pamiętam więcej szczegółów.

Przez brak profesjonalizmu rozumiem brak wiedzy na temat sprzedawanego towaru i co gorsza wprowadzanie niemiłej atmosfery. Pani sprzedawczyni poczuła się zaatakowana i zareagowała nerwami.

 

Czy coś mi chciano wmówić... może to nie do końca właściwie dobrane słowo. Miałem na myśli to, że podobno Ludwig nie występuje z mechanizmem manualnym, że Orion może mieć funkcje daty w modelach 33 i 35 i takie tam kwiatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odwiedziłem naszą Nomosową świątynię z planem przymierzenia Ahoi.

Generalnie przymiarka wyszła negatywnie tj. test nadgarstkowy oblany :)

Za to dla odmiany silvercut w tangente jest obłędna, pierwszy raz ją oglądałem i jestem pod wrażeniem.

ef04ddff6acae495b9563189a476cea1.jpg501abd2dbc772c48df645069a4ae6fa0.jpgd398e5be7ad4628b49940fc07e58b249.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pizzapeperoni

zmierzam do zakupu ahoi niebieskiego,mozesz napisac co Ci sie nie podobalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmierzam do zakupu ahoi niebieskiego,mozesz napisac co Ci sie nie podobalo?

Jego rozmiar, szczególnie grubość.

Jeśli masz większy nadgarstek to będzie lepiej leżał.

Tarcza fajna, ale przy silvercutcie nie ma startu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego rozmiar, szczególnie grubość.

Jeśli masz większy nadgarstek to będzie lepiej leżał.

Tarcza fajna, ale przy silvercutcie nie ma startu :)

Mogę potwierdzić jedynie że silvercut jest świetnym wyborem

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam również nie najlepsze doświadczenie ze sklepem Jansen. Co do atmosfery, oceniłbym ją neutralnie, ale profesjonalizmu tam nie uświadczyłem. Począwszy od błędnych informacji na temat oferty Nomosa, skończywszy na olaniu mnie jako klienta - pani obiecała przesłanie ostatecznej oferty mailem, czego nigdy nie zrobiła. Jak widać to kwestia szczęścia, ja znalazłem się w tym mniej fartownym gronie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucie po przymierzeniu Ahoi było takie, że projekt tarczy Nomosa który świetnie się sprawdza przy mniejszych Tangente, kompletnie nie pasuje do tak dużych rozmiarów. Stwarza efekt dużej, płaskiej i nudnej powierzchni na tarczy.

Również grubość według mnie się gryzie z minimalizmem jaki przedstawia tarcza.


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.